05.12.2021-09.12.2021 !!ЗУСТРІЧАЙТЕ У ГРУДНІ!!НЕЙМОВІРНА ПОЇЗДКА ДО БУДАПЕШТУ! Міжнародний конкурс-фестиваль “INTERNATIONAL FESTIVAL OF TALENTS” THE GOLDEN AUTOM IN HUNGARY

05.12.2021-09.12.2021 !!ЗУСТРІЧАЙТЕ У ГРУДНІ!!НЕЙМОВІРНА ПОЇЗДКА ДО БУДАПЕШТУ! Міжнародний конкурс-фестиваль “INTERNATIONAL FESTIVAL OF TALENTS” THE GOLDEN AUTOM IN HUNGARY

!!ЗУСТРІЧАЙТЕ У ГРУДНІ!!НЕЙМОВІРНА ПОЇЗДКА ДО БУДАПЕШТУ!
Міжнародний конкурс-фестиваль “INTERNATIONAL FESTIVAL OF TALENTS” THE GOLDEN AUTOM IN HUNGARY
  • Коли? 05.12.2021-09.12.2021
  • Де? Balaton vienna Budapest
Фестиваль-конкурс проходитиме із дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм
і правил встановлених МОЗ України
Положення про проведення з 5 грудня по 9 грудня / 4 ночі-5 днів /
УВАГА! ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!
  • 5 грудня – понеділок – Будапешт оглядова екскурсія з професійним гідом, площа Героїв, гора Гелерт. м.Балатонфюренд – ВЕЧЕРЯ (обід – вечеря), екскурсія до озера Балатон, відпочинок. Підготовка до зустрічі Святого Миколая з подарунками
  • 6 грудня – вівторок СНІДАНОК / завжди в готелі / екскурсія в столицю Австрії * ВІДЕНЬ / оглядова екскурсія по центру, відвідування торгових центрів (при в’їзді у Відень)Вечеря в м. БАЛАТОЕФЮРЕД.ВІДПОЧИНОК.
  • 7 грудня – середа – Сніданок, Екскурсія по курортному місту Балатонфюренд. Підготовка до Міжнародного фестивалю. Фестиваль , нагородження. Фуршет для дітей і дорослих, для дорослих (глінтвейн), вивчаємо угорську народну пісню за допомогою хору «Блакитний Балатон», робимо кораблики щастя, ВЕЧЕРЯ, після вечері відпускаємо кораблики в Балатон, загадуємо мрію. ВІДПОЧИНОК.
  • 8 грудня – Сніданок, екскурсія (з екскурсоводом) на півострів вулканічного походження *Тихань *, покладаємо квіти до пам’ятника АНАСТАСІЇ і короля Андраша їдемо в місто УГОРСЬКИХ КОРОЛЕЙ * ВЕСПРЕМ * – прогулянка по середньовічній фортеці, відвідування торгових центрів. ВЕЧЕРЯ. ВІДПОЧИНОК.
  • 9 грудня Ранній сніданок / в дорогу сухий пайок. Вирушаємо до столиці Угорщини м. * БУДАПЕШТ * відвідування термальних купалень і т.д., виїзд на Батьківщину . Рекомендуємо перед від’їздом купити КВИТКИ на 9 грудня вечір 22 година. На 15 + 1 (без оплати)
Примітка: Увага! Організатори можуть вносити зміни у програму, доповнювати її. Розміщення в готелі здійснюється тільки при надходженні заявки і передоплати 50% . ВСЕ ВКЛЮЧЕНО на теріторіі Угорщини, в Австрії ( Вєна ) – екскурсія . У вартість входить: проїзд – автобус від Ужгорода з екскурсіями ( професіональний гід) , полу острів Тіхань , м. Вееспрем, Вєна , відвідування торгов. центрів і з поверенням до Ужгорода. Проживання готель «Асторія Тагоре», харчування шведський стіл ( сніданок) , вечеря ( обід з першим блюдом), участь у конкурсі, нагородження( призи), зустріч Святого Миколая ( Угорського) з подарунками вечір знайомств, термальні купальні.
Уся детальна інформація, або зголосити участь у фестивалі за контактами:
 +380-50-97-47-910;⠀
 +380-96-93-33-003 – Людмила (організатор фестивалю);
 +380-95-48-05-962 – Дар’я (менеджер);⠀
talents.festival.ua@gmail.com – за усіма організаційними питаннями.⠀
Долучайся до нас у Facebook, Telegram, YouTube вписуючи назву:
FB –https://www.facebook.com/groups/710597382375049/
Instagram – https://www.instagram.com/festival_talents/
Telegram – https://t.me/joinchat/AAAAAEga8drb2kuijVNNHg
YouTube –https://youtu.be/wZfLQXU2PRM
Viber: https://invite.viber.com/?g=GVKxCe3WeUm8rBUKa07SpSoBGA_ufdPP
Чекаємо на Вас, та віримо у Ваш талант!
🤩Дякуємо за Ваші добрі відгуки!⠀
З повагою, ВГО «Талановиті діти України».Подробная информация

Начало

05.06.2021