«ART LAND FEST» ОДЕСА ОН-ЛАЙН

«ART LAND FEST» ОДЕСА ОН-ЛАЙН

Всеукраїнський он-лайн конкурс

 «ART LAND FEST»

25 липня 2020 р.

ОДЕССА

Громадська організація «АРТ ЛЕНД»

Media Sport Life, Варна, Болгарія

ГРАН ПРІ – 20 000 гривень!!!*

 

 1. Загальні положення

1.1. Положення про всеукраїнський фестиваль виконавчого мистецтва ART LAND FEST укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно – корисних конкурсів, фестивалів і інших заходів.

1.2. Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського фестивалю ART LAND FEST, визначає основні поняття, що використовуються при проведенні Фестивалю, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.

1.3. Фестиваль є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

1.4. Правила Фестивалю можуть бути оголошені публічно через засоби масової інформації (загальні та електронні, в тому числі через Інтернет). Будь-яка особа має право на ознайомлення з умовами та правилами Фестивалю в повному обсязі в будь-який час.

2. Ціль Фестивалю

2.1. Основною метою Фестивалю є надати можливість колективам та сольним виконавцям дистанційно прийняти участь у конкурсі та виявити, розкрити, допомогти  та сприяти розвитку таланту дітей, надати їм можливість проявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу і допомогти дітям краще пізнати себе.

3. Принципи Фестивалю

3.1. Створення атмосфери творчості, дружби, взаєморозуміння, доброзичливості між організаторами та учасниками фестивалю;Сприяння самовдосконалення і самоствердження дітей.

4. Організатори фестивалю

– Media Sport Life, Варна, Болгарія

– Громадська організація «АРТ ЛЕНД»

5. Умови проведення фестивалю

5.1. Учасниками фестивалю можуть бути виконавці віком від 2 до 45 років.

5.2. Учасники фестивалю беруть участь в наступних номінаціях:  хореографія, вокал, театральне мистецтво, циркове мистецтво, оригінальний жанр, образотворче мистецтво.

Конкурсні дисципліни хореографії:

  • Street dance (hip hop, jazz funk, vogue, wacking, krump, break-dance and other)
  • Classic&modern dance (modern, jazz, jazz modern, classic, contemporary dance)
  • Folk dance (народний танець, стилізований народний танець, український народний танець, танці народів світу),
  • Original (оригінальний жанр, циркове мистецтво, акробатика)
  • Ballroom dance (бально – спортивний танець)
  • Dance show (естрадний танець, сюжетні постановки, змішані стилі)

Конкурсні дисципліни вокалу:

  • Академічний
  • Народний
  • Естрадний

Учасники всіх номінацій розподіляються за такими віковими категоріями:

Miniдіти віком від 2 до 4 років;

Baby діти віком від 5 до 7 років;

Kids діти віком від 8 до 10 років:

Junior діти віком від 11 до 13 років;

Teens діти віком від 14 до 16 років;

Adults учасники в віці від 17 років та старші;

Mix змішана вікова катеорія.

Виступ учасників – до 3,5 хвилин.

У фестивалі беруть участь як сольні виконавці, так і малі форми.

5.3. Учасники готують для подання один творчий індивідуальний чи колективний номер (вокальні, хореографічні, театральні, дефіле, циркове мистецтво і т.д.);

5.4. До складу журі входять вітчизняні та зарубіжні фахівці.

5.5. Всі учасники конкурсу отримують диплом фестивалю і медалі, а лауреати нагороджуються ексклюзивними кубками, дипломами. Журі може відзначити окремих учасників спеціальними дипломами та призами. Переможці конкурсу отримують диплом Лауреата I, II, III ступеня, дипломанта, “Гран-Прі”.

5.6. Переможець “Гран-Прі” отримає нагороду на загальну суму 20 000 гривень, що складається з 2000 гривень грошової премії, та сертифікатів на участь в будь якому фестивалі ART LAND за кордоном на суму 18 000 гривень.

5.7. Допускається дубляж призових місць (два перших, два других, два третіх місця)

5.8. Керівники колективів нагороджуються грамотами та подяками.

5.9. Оцінювання відбувається за такими критеріями:

• за оригінальність, артистичність, вміння подати себе;

• виконавську майстерність – техніку виконання рухів;

• композиційна побудова номера;

• сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання);

• підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу;

• артистизм, розкриття художнього образу.

Конкурсні умови

6.1.Для участі в конкурсі необхідно надати до 18 липня 2020 року в оргкомітет наступне:

– Анкету учасників за формою, в електронному вигляді за адресою: festzayavka@ukr.net;

– Надіслати відео Вашого номеру на нашу електронну адресу. Відео не має містити ознаків монтажу. Відео може бути з будь якого Вашого концерту, чи виступу на фестивалі, чи записаного в студії, чи дома, але в гарній якості.

* Вокалісти (солісти, дуети, ансамблі) виконують один твір загальною тривалістю не більше 4 хвилин.   * Хореографічні колективи виконують один танець в одній номінації, причому масовий не повинен перевищувати 3,5 хвилини, а сольний – 3-х хвилин.                                                                                                                                                                                  * Солісти інструменталісти виконують один твір загальною тривалістю до 3 хвилин, а інструментальні ансамблі не більше 4-х хвилин.* Колективи оригінального жанру виконують одну композицію тривалістю не більше 4 хвилин.* Театри мод виконують 1-2 номери загальною тривалістю не більше 4 хвилин. Колекції повинні бути представлені в різних художніх стилях і відповідати віку учасників. Критерії оцінок: навички дефіле; акторська майстерність; оригінальність колекції

7.Технічні умови

7.1  Надіслати відео Вашого номеру в гарній якості на нашу електронну адресу.

– Музичний супровід виступу не повинен містити недоречних, непристойних і образливих виразів.

8. Загальні умови

8. 1 Підготовку та проведення фестивалю здійснює оргкомітет.

– Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва країн, які беруть участь у фестивалі.

– Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

– Учасники фестивалю мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.

– Невиконання умов цього Положення тягне за собою виключення з участі в фестивалі.- Питання, не освітлені цим Положенням, має право вирішувати оргкомітет.- Журі має право не визначати переможця гран-прі у випадку коли жоден з колективів, на думку журі, не набрав потрібної кількості голосів.

10.Фінанси

10.1. Фінансова діяльність по організації фестивалю і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.

10.2. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.

10.3. Учасники фестивалю всі витрати оплачують з власних коштів.

10.4. Фестивальний збір участі: 200 гривень – соліст, 160 гривень з учасника дуету, тріо, малих форм – 120 гривень, 100 гривень з  учасників ансамблів і колективів більше 6 учасників.Информация

Дата

25.07.2020

Организаторы

Оставьте комментарий