Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв ONLY STARS (28-29 листопада 2020)

Дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв ONLY STARS (28-29 листопада 2020)

Міжнародна асоціація діячів мистецтва, культури і спорту

та ФОП Немикіна-Гриша А.О.

ЗАПРОШУЮТЬ ВАС 28-29 листопада 2020 на ДИСТАНЦІЙНИЙ

ІV Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв ONLY STARS

 

ОБРАВШИ УЧАСТЬ у ДИСТАНЦІЙНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ:

ВИ ЕКОНОМИТЕ ЧАС та ГРОШІ на ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПИТАННЯ,

ПОВ’ЯЗАНІ з ПОЇЗДКОЮ на ЛЮБИЙ ФЕСТИВАЛЬ !!!

А також ВИ ОТРИМУЄТЕ РЕКОМЕНДАЦІЇ та ОЦІНКУ від ПРОФЕССІЙНОГО ЖУРІ та НАГОРОДИ!!!

 

  • Які представлені жанри для учасників?

ВОКАЛЬНИЙ

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР та АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

ТЕАТР МОДИ

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВИЙ

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ та ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

(детальний опис кожного жанру в кінці даного запрошення)

 

  • Які фінансові умови для учасників?

Усі витрати на організацію Фестивалю-конкурсу здійснюються за рахунок благодійних,

спонсорських та інших внесків.

СОЛО – 350 грн (за один конкурсний номер)

ДУЕТ – 280 грн (з кожного учасника за один конкурсний номер)

МАЛІ ФОРМИ (від 3х до 7ми учасників) – 250 грн (з кожного учасника за один конкурсний номер)

СЕРЕДНІ ФОРМИ (від 8ми до 14ти учасників) – 230 грн (з кожного учасника за один конкурсний номер)

ВЕЛИКІ ФОРМИ (від 15ти до 30ти учасників) – 210 грн (з кожного учасника за один конкурсний номер)

Знижка для учасників на кожен наступний конкурсний номер 50% (відповідно кількісному складу)

детальніша інформація за тел.: 098-500-20-84 viber / telegram  Алла

 

  • Який хронометраж конкурсних номерів?

СОЛО / ДУЄТИ – до 3 хвилин

МАЛІ ФОРМИ – до 4 хвилин

СЕРЕДНІ та ВЕЛИКІ ФОРМИ – до 6 хвилин

ТЕАТРАЛЬНІ колективи та ТЕАТРИ МОДИ до 20 хвилин

 

  • Які вікові категорії для учасників?

ДІТИ 1 (2-4 роки)

ДІТИ 2 (5-6 років)

ЮВЕНАЛИ 1 (7-9 років)

ЮВЕНАЛИ 2 (10-12 років)

ЮНІОРИ 1 (13-15 років)

ЮНІОРИ 2 (16-17 років)

МОЛОДІЖ 1 (18-24 роки)

МОЛОДІЖ 2 (25-29 років)

ДОРОСЛІ (30+ років)

 

  • Які номінації згідно рівню підготовки?

ДЕБЮТ для категорії  ДІТИ 1 (2-4 роки)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ  для категорії  ДІТИ 2 (5-6 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ для категорії  ЮВЕНАЛИ 1 (7-9 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ для категорії  ЮВЕНАЛИ 2 (10-12 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ / ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ для категорії  ЮНІОРИ 1 (13-15 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ / ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ для категорії  ЮНІОРИ 2 (16-17 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ / ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ для категорії  МОЛОДІЖ 1 (18-24 роки)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ / ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ для категорії  МОЛОДІЖ 2 (25-29 років)

ДЕБЮТ / ПОЧАТКІВЦІ / СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ / ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ для категорії  ДОРОСЛІ (30+ років)

 

Дебют – перший виступ учасників;

Початківці – досвід виступів учасників до 1го року;

Середній рівень – досвід виступів учасників до 3х років;

Підвищений рівень – досвідчені та впевнені учасники.

 

  • Журі фестивалю?

Конкурсну програму оцінює журі за 10 бальною шкалою, за результатами голосування журі складається рейтинг і розподіляються місця.

  1. Хараузова Тетяна – закінчила Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова та Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського. З 2002 року – солістка Національної опери України, брала участь у багатьох телевізійних проектах, в т.ч. в якості викладача вокалу Фабрики зірок 2. Співала на концертних сценах Данії, Італії. Стажувалася в оперному театрі м. Тревізо (Італія, 2008 р.).
  2. Яковенко Анна – арт-директор ONLYSTARSPRODUCTION (з 2019 року), закінчила Київський національний університет культури і мистецтв (менеджер соціально-культурной діяльності), співорганізатор міжнародних фестивалів та конкурсів з 2011 року.
  3. Гриценко Василь Іванович – закінчив Московську державну консерваторію імені П. І. Чайковського, артист Дніпропетровського театру опери та балету (1979-1980 р. р.), викладацький досвід – 33 роки (комунальний вищий навчальний заклад “Криворізький обласний музичний коледж” Дніпропетровської обласної ради). Основний напрямок – музичний сектор.
  4. Джамалова Олена Шарапудіновна – директор International Center for Creative Development of Children in Turkey «ART-KIDS», спонсор та меценат музичних та театральних проектів з 2005 року.
  5. Кирил Гриша – закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, професійний режисер та сценаріст (фільми «Гість» та «Остання війна», також з 2012 по 2019 р.р. працював другим режисером та супервайзером сценаріїв телевізійних проектів та повнометражних ігрових фільмів і серіалів: “Телефон довіри”, “Іван сила”, “Окупація”, “Червоний”, “Тарас”, “Зрадник”, “Антон”, “Червоний. Без лінії фронту”, “Пам’ять сонця”).
  6. Julia Lapa – професійний дитячий педагог-тренер з сучасної хореографії, переможниця багатьох змагань в стилях DISCO, JAZZ-FUNK, EXPERIMENTAL, побудувала успішну кар’єру в ОАЕ.
  7. Козарецький Олександр – закінчив Український поліграфічний інститут у Львові (1991). Живописець, графік.  Автор станкового живописних і графічних пейзажів, натюрмортів, портретів, тематичних картин в реалістичному стилі, розписів в храмах. Член Національної Спілки Художників України (2008). Займається творчою роботою, твори зберігаються в Одеському музеї західного і східного мистецтва, національному музеї Т. Шевченка та літературно – меморіальному музеї – квартирі П. Тичини в Києві.
  8. Голова суддівської колегії Natalie Shadе – віце-президент International Association of Art, Culture and Sport «MADIKS» (з 2019 року), модeль, хорeограф, пeрфомeр, учасниця та співорганізатор профeсійних шоу в Люксембурзі, Туреччині, Катарі, Омані.                                                                                                                                                                                                                             Остаточний склад журі затверджується дирекцією за 10 днів до початку фестивалю-конкурсу.

Рішення журі є остаточними і оскарженню не підлягають.

 

  • Які критерії оцінювання колегії журі?

ВОКАЛЬНИЙ ЖАНР: вокальні дані; рівень художнього виконання; музична майстерність: ансамблевий лад, почуття ритму, інтонація; технічна майстерність і володіння стилістичними особливостями; образ: костюм, зачіска, макіяж, майстерність актора; відповідність музичної та змістовної складової; підбір репертуару.

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ЖАНР: техніка виконання, почуття ритму; композиція: постановка, лексика, відповідність музичної та змістовної складової; образ: костюм, зачіска, макіяж, акторська майстерність, виразність, контакт з глядачем, загальна культура та естетика танцю.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР: ступінь володіння інструментом; складність репертуару та аранжування; техніка і майстерність виконання; підбір репертуару, відповідність репертуару виконавським можливостям; технічні можливості ансамблевого виконання; музикальність, артистичність, художнє трактування музичного твору.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР та АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ: єдність художнього рішення і цілісність художнього образу, жанрова відповідність; цілісність, оригінальність режисерського рішення (єдність задуму, форми і змісту); постановочна культура і сценічність (гармонійне поєднання ідеї твору із засобами оформлення (декорації, світло, музика, костюми) і виконання); акторська майстерність виконавців; відповідність постановки віку учасників та творчих можливостей колективу; загальна культура виступу (пластика, костюм, культура виконання).

ТЕАТР МОДИ: видовищність, театральність (режисура, музично-художнє втілення); цілісність композиції, єдиний задум; витриманість в стилі (костюм, зачіска, хореографія, музичний супровід); оригінальність режисерського рішення, точність і образність способів вираження ідеї конкурсної роботи; артистичність виконання; пластика і хореографія — дефіле, повороти, проходки, вміння працювати в парах і в групі; одизайн костюма (задум, естетика, єдність задуму, силуетних форм і колірного рішення); оригінальність авторського рішення, новаторство у використанні технологічних рішень і матеріалів; складність і якість виготовлення моделей одягу; відповідність віку виконавців заявленої ідеї. декупаж; змішана техніка.

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВИЙ ЖАНР: рівень циркової підготовки і виконавська майстерність; технічні можливості виконавців; артистизм, сценічність ( пластика, костюм, культура виконання); творчий похід до підбору репертуару; складність виконуваної програми; сценічне оформлення програми, реквізит.

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ та ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО: володіння технікою та матеріалом; якість виконання; оригінальність творчого задуму та рішення; ступінь складності.

Оцінювання конкурсантів відбувається за 10ти бальною системою. Оцінки підсумовуються та виводиться статистика переможців 1-го, 2-го, 3-го місця, згідно виставлених оцінок.

Місця можуть дублюватися згідно статистики балів журі.

ГРАН-ПРІ присуджуються за рішенням журі за найяскравіший виступ у кожному жанрі та віковій категорії.

Скільки конкурсних номерів можна зареєструвати на фестиваль?

Конкурсанти представляють на власний вибір: одну, або декілька композицій, згідно обраної номінації.

Увага! Для учасників-колективів: вікова категорія, визначається за більшістю учасників колективу (невідповідність не може перевищувати 30%).

Вік учасника визначається станом на дату проведення фестивалю.

Для підтвердження віку учасника необхідно надіслати фото / скан його будь-якого документа (паспорта або свідоцтва про народження), для груп – список учасників з датами їх народження за підписом керівника. Це підтвердження просимо Вас відправити нам разом з анкетою-заявкою по електронній пошті onlystarsproduction@gmail.com , з назвою Теми ДИСТАНЦІЙНА УЧАСТЬ.

 Умови участі у дистанційного фестивалю:

  • Для участі у фестивалі-конкурсі запрошуються обдаровані діти, молодь та дорослі;
  • Для участі у конкурсній програмі подаються один або декілька конкурсних композицій, згідно номінації та жанру;
  • Учасники мають право, приймати участь в декількох номінаціях та жанрах, за умовами надання окремої заявки та додаткової оплати благодійного внеску;
  • Реєстрація закривається 20 листопада 2020;
  • Для реєстрації необхідно подати на електронну адресу onlystarsproduction@gmail.com з назвою теми ДИСТАНЦІЙНА УЧАСТЬ, наступне:
  • анкету-заявку (зразок надається) на кожний конкурсний номер окрема, а також бажано фото учасника / учасників;
  • посилання на ВІДЕО в youtube (має бути підписано відповідно до назви колективу та назви номеру), неякісний відеоматеріал, або відеоматеріал записаний не в повному обсязі, до конкурсу не допускається!
  • якісні ФОТО робіт (для категорій ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ та ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО, у цій номінації подається в одну заявку до 3-х робіт однієї техніки);
  • копію оплати (чек) благодійного внеску участі у фестивалі-конкурсі:

“СБЕРБАНК”; МФО: 320627;  Рахунок: UA553206270000026005013068499

ЕДРПОУ: 2875815865; отримувач: ФОП Немикіна-Гриша Алла Олександрівна;

призначення платежу: участь у фестивалі;

АБО:

“ПРИВАТ БАНК” картка 4246 0010 0017 3421;

призначення платежу: участь у фестивалі;

Найменування рахунку: НЕМИКIНА-ГРИША А.О. ФОП;

Мфо: 305750; ЄДРПОУ: 2875815865; IBAN: UA673057500000035702053539725;

  • результати будуть відомі та надіслані на Вашу електрону адресу на протязі 3х календарних днів, після закінчення фестивалю (по 02.12.2020 включно);
  • нагороди будуть надіслані на вказану Вами адресу НовоїПошти або УкрПошти (послуги сплачує учасник при отриманні посилки з нагородами), на протязі 10 робочих днів, після закінчення фестивалю (по 12.12.2020 включно).

 

ЗРАЗОК АНКЕТИЗАЯВКИ:

  1. Повна назва колективу або Ф.І.О учасника
  2. Місто / селище, яке представляє колектив або учасник
  3. Ф.І.О керівника / викладача / тренера
  4. Жанр / стиль
  5. Вікова категорія
  6. Рівень підготовки
  7. Назва композиції / автор / композитор
  8. Адреса НовоїПошти або УкрПошти
  9. Ф.І.О та номер телефону отримувача посилки
  10. Доповнення або коментар стосовно конкурсного номеру

 

УВАГА! КОЖЕН ПУНКТ анкети-заявки ЗАПОВНЮЙТЕ УВАЖНО та БЕЗ ПОМИЛОК!

 

ДЕТАЛЬНІШЕ про  ЖАНРИ:

ВОКАЛЬНИЙестрадна пісня (авторська пісня, джаз, r&b, популярна пісня); народна пісня (фольклор); академічний вокал; хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella.

ХОРЕОГРАФІЧНИЙ – дитяча хореографія; класична хореографія; сучасна хореографія (контемпорарі, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз, експеріментал); естрадна хореографія (популярні і масові форми танцю); народний танець (хороводи, побутові та сюжетні танці); народний стилізований танець (східний, циганський, трайбл фьюжн та ін); бальний танець (латиноамериканська та європейська програми, естрадна обробка); street dance (hip-hop, break dance, jazz-funk, а також інші напрямки сучасної клубної та вуличної танцювальної культури); dance show (синтез стилів із загальним сюжетом, ідеєю); вільна танцювальна категорія. Конкурсний номер СОЛО може бути імпровізацією та конкурсний номер ДУЕТ також може бути імпровізацією або контактною імпровізацією.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ – фортепіано; скрипка; гітара; бандура; духові; баян/акордеон; інші інструменти.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР та АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬв конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання. Форми виконання – індивідуальна, колективна. Зверніть увагу, що колективи, що представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер,- тривалість  конкурсного номеру до 20 хвилин (!).

ТЕАТР МОДИ – лінія pret-a-porter, вечірній, дитячий, підлітковий одяг, історичний та сценічний костюм та ін.

ЕСТРАДНО-ЦИРКОВИЙ – акробатика; пластичний етюд; еквілібристика; антипод; жонглювання; клоунада; фокуси та ін.

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНА ТВОРЧІСТЬ та ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО – графіка; живопис; паперопластика (оригамі, квілінг, аплікація та ін.); бісероплетіння; флорістика; прикраси та аксесуари; об’ємна композиція; ліплення; вишивка; фелтінг; декупаж; змішана техніка та ін.

НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ:

Відповідно зайнятому місцю, всі  МАЛІ / СЕРЕДНІ / ВЕЛИКІ ФОРМИ отримують Медалі (кожен учасник), Дипломи (кожен учасник) та Кубок (кожен конкурсний номер)

Відповідно зайнятому місцю, всі учасники СОЛО / ДУЕТИ отримують Медалі, Дипломи та Кубки

Керівники / викладачі / тренери отримують Подяки за вагомий внесок у розвиток мистецтва та підготовку учасників до ДИСТАНЦІЙНОГО ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв “ONLY STARS”

ГРАН-ПРІ присуджуються за рішенням журі за найяскравіший виступ у кожному жанрі та віковій категорії !!!

 

ДЯКУЄМО, ЩО ОБРАЛИ «OnlyStarsFest» !!!

З повагою, оргкомітет +38-098-500-20-84 viber / telegram  Немикіна-Гриша Алла

https://www.facebook.com/OnlyStarsFest/

https://instagram.com/onlystarsfest

onlystarsproduction@gmail.com

 



Информация

Дата

28.11.2020

Завершение

29.11.2020

Место проведения

Оставьте комментарий