«ДНІПРО АРТ ФЕСТ» ДНІПРО Всеукраїнський фестиваль-конкурс

Всеукраїнський фестиваль-конкурс

 «ДНІПРО АРТ ФЕСТ»

26 березня 2021 р.

ДНІПРО

 

 

ГРАН ПРІ – 20 000 гривень!!!

 

1.Загальні положення

1.1. Положення про всеукраїнський фестиваль виконавчого мистецтва ДНІПРО АРТ ФЕСТ укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення фестивалів і інших заходів.

1.2. Фестиваль є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

1.3. Правила Фестивалю можуть бути оголошені публічно через засоби масової інформації (загальні та електронні, в тому числі через Інтернет).

2.Ціль Фестивалю

2.1. Основною метою Фестивалю є виявлення, розкриття, допомога та сприяння розвитку таланту дітей, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, показати її широкому загалу і допомогти дітям краще пізнати себе. Також забезпечення відпочинку дітей і ознайомлення їх з історичними пам’ятками Дніпра.

3.Принципи Фестивалю

3.1. Створення атмосфери творчості, дружби, взаєморозуміння, доброзичливості між організаторами та учасниками фестивалю;Сприяння самовдосконалення і самоствердження дітей.

4.Організатори фестивалю

– Media Sport Life, Варна, Болгарія

– Громадська організація «АРТ ЛЕНД»

5.Умови проведення фестивалю

5.1. Учасниками фестивалю можуть бути виконавці віком від 2 до 35 років,

5.2. Учасники фестивалю беруть участь в наступних номінаціях:  хореографія, вокал, театральне мистецтво, циркове мистецтво, оригінальний жанр, образотворче мистецтво.

Конкурсні дисципліни хореографії:

  • Street dance (hip hop, jazz funk, vogue, wacking, krump, break-dance and other)
  • Classic&modern dance (modern, jazz, jazz modern, classic, contemporary dance)
  • Folk dance (народний танець, стилізований народний танець, танці народів світу),
  • Original (оригінальний жанр, циркове мистецтво, акробатика)
  • Ballroom dance (бально – спортивний танець)
  • Dance show (естрадний танець, сюжетні постановки, змішані стилі)

Конкурсні дисципліни вокалу: • Академічний Народний Естрадний

Учасники всіх номінацій розподіляються за такими віковими категоріями:

Miniдіти віком від 2 до 4 років;

Baby діти віком від 5 до 7 років;

Kids діти віком від 8 до 10 років:

Junior діти віком від 11 до 13 років;

Teens діти віком від 14 до 16 років;

Adults учасники в віці від 17 років та старші;

Mix змішана вікова катеорія.

Виступ учасників – до 3,5 хвилин.

У фестивалі беруть участь як сольні виконавці, так і малі форми, але кількість таких учасників обмежена. При перевищенні ліміту заявок сольних виступів, організатори мають право відмовити в підтвердженні такої заявки на участь.

5.3. Учасники готують для подання один творчий індивідуальний чи колективний номер (вокальні, хореографічні, театральні, дефіле, циркове мистецтво і т.д.);

5.4. До складу журі входять вітчизняні та зарубіжні фахівці.

5.5. Всі учасники конкурсу отримують медалі, а лауреати – коллективи нагороджуються ексклюзивними кубками, дипломами. Журі може відзначити окремих учасників спеціальними дипломами та призами. Переможці конкурсу отримують диплом Лауреата I, II, III ступеня, дипломанта, “Гран-Прі”.

5.6. Переможець “Гран-Прі” отримає нагороду на загальну суму 20 000 гривень, що складається з сертифікатів на участь в будь якому фестивалі ART LAND за кордоном на суму 20 000 гривень .

5.7. Допускається дубляж призових місць (два перших, два других, два третіх місця)

5.8. Керівники колективів нагороджуються грамотами та подяками.

5.9. Оцінювання відбувається за такими критеріями: за оригінальність, артистичність, вміння подати себе; виконавську майстерність – техніку виконання рухів; композиційна побудова номера; сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання); підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу; артистизм, розкриття художнього образу.

6.Конкурсні умови

6.1.Для участі необхідно надати до 22 березня 2021 року наступні документи:

– Анкета учасників за формою за адресою: festzayavka@ukr.net;

* Вокалісти виконують один твір загальною тривалістю не більше 4 хвилин.

* Хореографічні колективи виконують один танець в одній номінації, причому масовий не повинен перевищувати 3,5 хвилини, а сольний – 3-х хвилин.

* Солісти інструменталісти, Театри мод  та колективи оригінального жанру виконують один твір загальною тривалістю до 3 хвилин, а інструментальні ансамблі не більше 4 хвилин.

7.Програма конкурсу

1 день

26.03.21

Прибуття до Дніпра. Розміщення учасників та гостей фестивалю в готелях. Реєстрація учасників. 15-00 Відкриття фестивалю. Конкурсні перегляди. Майстер класи, флеш моби. Закриття фестивалю. Вечеря. Ночівля.

2 день

27.03.21

Сніданок. Екскурсія містом. Вільний час. Вечеря. Ночівля.

3 день 28.03.21

Сніданок. Від’їзд учасників фестивалю.

* З огляду на погодні умови в програмі можливі зміни

8.Технічні умови

8.1  Носіями фонограм є флеш-носії з високою якістю звуку.Рекомендується мати копію носія.

– Музичний супровід виступу не повинен містити недоречних, непристойних і образливих виразів.

– Не допускається виступ вокалістів під плюсовки.  

9. Загальні умови

9. 1 Підготовку та проведення фестивалю здійснює оргкомітет.

– Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва країн, які беруть участь у фестивалі.

– Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.

– Невиконання умов цього Положення тягне за собою виключення з участі в фестивалі.- Питання, не освітлені цим Положенням, має право вирішувати оргкомітет.

– Всю відповідальність за життя, здоров’я і безпеку учасників несуть супроводжуючі особи, керівники та батьки.

10.Фінанси

10.1. Фінансова діяльність по організації фестивалю і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.

10.2. Учасники фестивалю всі витрати на проживання та харчування оплачують з власних коштів. Вартість повного пакету – від 1850 гривень з одного учасника (в залежності від вибраного готелю проживання) який включає 2 ночі / 3 дні проживання в готелі, 2-х разове харчування, участь в розважальній програмі, фестивальний збір. При 20-ти повно оплачуваних учасниках, керівник безкоштовно.

10.3. Фестивальний збір участі без харчування і проживання при умові реєстрації за 10 днів до початку конкурсу: 450 гривень – соліст, 350 гривень з учасника дуету, 300 гривень – з учасника колективу малих форм, 250 гривень – з учасників ансамблів і колективів більше 6 чоловік.

10.4. Фестивальний збір участі без харчування і проживання при умові реєстрації протягом 10 днів до початку конкурсу: 470 гривень – соліст, 370 гривень з учасника дуету, 320 гривень – з учасника колективу малих форм, 270 гривень – з учасників ансамблів і колективів більше 6 чоловік.Оплата за виконання другого номеру в номінації – 50% від вартості першого.Информация

Дата

26.03.2021

Организаторы
Место проведения

​Дніпро, ПК “Шинник”

пр-т Б.Хмельницького, 118 А
Дніпро
Дніпропетровська область
Ukraine
Показать карту

Оставьте комментарий