“GLOBAL-DANCE” VII Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

“GLOBAL-DANCE” VII Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

Запрошуємо!!!

2-3 травня 2020 року в мальовничому місті Умані відбудеться VII Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “GLOBAL-DANCE”,який щороку збирає десятки танцювальних колективів з усієї України та з-за кордону.

Масштабний танцювальний проект,професійне  журі.

Учасники фестивалю мають можливість також відвідати неповторний дендрологічний парк “Софіївка”,а також  сучасну нову “Софіївку” та шоу фонтанів “Перлина кохання”.

 

 1. Загальні положення проведення фестивалю.

1.)Колективи представляють танцювальні композиції у номінаціях:

 • сучасний танець;
 • естрадний танець;
 • народний танець;
 • сюжетний танець;
 • стилізований танець;
 • класичний танець;
 • східний танець;
 • бальний танець.
 • та ін.

2.) Вікові категорії:

– малюки(до 6 років);

-молодша(6-9років);

– середня (10-13 років) ;

– старша (від 14 років) ;

–  категорія 25+;

– змішана;

3.) Всі колективи  нагороджуються дипломами, кубками, спеціальними призами від організаторів фестивалю .Кожен учасник фестивалю отримує медаль за участь у проекті.

3а.)Керівники колективів,акомпонеатори,хореографи,репетитори колективів будуть нагороджені подяками та сувенірами від організаторів фестивалю.(прохання вказати у заявці!!!)Дипломи та подяки для учасників конкурсу підписуються також відділами культури та молоді Уманської міської ради.

УВАГА!!!! Оцінюється кожен номер колективу, кубки та дипломи колектив отримує за кожну окрему постановку!!!!

4.) Журі визначає переможців ( 1,2,3 місце) у кожній номінації та віковій категорії. Місця можуть дублюватись. На розгляд журі можуть визначатись володарі Гран-прі у окремих номінаціях.

5.) Спеціальну нагороду фестивалю буде вручено за кращу ,на думку членів журі ,балетмейстерську роботу . Керівник колективу, що отримав нагороду  за кращу балетмейстерську роботу, отримує грошову премію у розмірі 1000 гривень від організаторів фестивалю та кубок «За кращу балетмейстерську роботу».

5а) На фестивалі визначаються переможці окремих додаткових номінацій,які теж будуть нагороджені кубками та подарунками,зокрема:

-«Зіркові малюки» ;

-«Кращий сценічний костюм»;

-«За збереження національних традицій».

5б.) За рішенням журі може визначатись володар премії «Супер Гран Прі»,при наявності кандидата.Колектив–володар цієї премії стає кращим колективом на фестивалі, отримує спеціальний кубок та диплом фестивалю та грошову премію у розмірі 5 000 грн.

6.) Рішення журі є остаточним і не підлягає перегляду.

7.) До складу журі фестивалю-конкурсу входять провідні спеціалісти  України у галузі хореографії,викладачі профільних вузів,заслужені діячі мистецтв України (з остаточним складом журі всі учасники будуть ознайомлені не пізніше,ніж за 2 тижні  до початку конкурсу) .

7а)Критерії оцінювання номерів:техніка виконання,синхронність,артистизм,відповідність костюма,відповідність музики та рухів у танці  віку учасників.

8.) Всі учасники фестивалю мають дотримуватись  дисципліни, поводитись коректно та етично відповідно до всіх присутніх на конкурсі.

9.) У межах проведення фестивалю заплановано екскурсію до дендрологічного парку «Софіївка». (за бажанням,вхід до парку та замовлення екскурсовода оплачується додатково).

9а)Колективи мають можливість ввечері відвідати світлодіодне шоу на нещодавно відкритих  в м.Умані фонтанах «Перлина кохання»(безкоштовно)

10.) За безпеку учасників фестивалю несуть відповідальність керівники колективів та супроводжуючі особи.

11.)   Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок благодійних внесків його учасників, коштів організаторів та спонсорів.

12.) Фестиваль проходитиме у концертній залі міського будинку культури(МБК ім..Смолича-вул.Незалежності 2) та висвітлюватиметься у місцевих ЗМІ.(розмір полотна сцени 10\12 м)

13.) На нагородження прохання мати емблеми колективів(чи іншу атрибутику).Нагородження  та святкова хода планується на центральній площі міста (організатори мають право вносити зміни,у разі зміни погодніх умов).

14) Орієнтовна  програма конкурсу:

2травня-конкурсний  день;

3 травня –конкурсний день,святкова  хода та нагородження.

 

 1. Умови участі у фестивалі.

– подати заявку на участь у фестивалі до 20 квітня 2020 року;

(у заявці чітко вказати назву колективу та керівника – так, як ви це хочете бачити у дипломі);

УВАГА!!!! До конкурсу не допускаються малі форми (соло,дуети,тріо,квартети).

Прийом заявок може бути припинений раніше,за рішенням організаторів, у разі достатньої кількості заявок для 2 фестивальних  днів.

 • скинути музичний супровід номера на global.dance.uman@gmail.com організаторів;(до20квітня)
 • благодійний внесок у фонд фестивалю становить:      150грн./чол.. ;  (до 20 квітня)
 • участь одного і того ж учасника у наступній постановці – 50 грн.
 • в одній номінації і віковій категорії колектив може представляти не більше 2 постановок;
 • оплата проїзду, проживання та харчування здійснюється за рахунок власних коштів учасників фестивалю; (організатори фестивалю  допомагають у бронюванні готелів,  замовленні харчування та екскурсій-за запитом!!!!)

Прийом заявочок на фестиваль: до 20 квітня 2020року.За додатковою інформацією звертайтесь: 095-739-05-08;098-367-02-47(Вікторія); global.dance.uman@gmail.com(оргкомітет фестивалю)

 Информация

Дата

02.05.2020

Завершение

03.05.2020

Место проведения

Умань ,МБК

вул. Незалежності 2
Умань
Черкаська
Ukraine
Показать карту