I Всеукраїнський конкурс естрадно-джазового мистецтва SOLOVIOV ART JAZZ

I Всеукраїнський конкурс естрадно-джазового мистецтва SOLOVIOV ART JAZZ

🔊 Талановиті друзі! Унікальныий шанс творчого діалогу з найкращими майстрами української музики!!! Кожний учасник почує авторитетні і незаангажовані побажання музикантів, професіоналізм яких є беззаперечним в Україні та за її межами!!!
Бажаємо всім учасникам творчої наснаги!!!

 

 

I Всеукраїнський конкурс естрадно-джазового мистецтва SOLOVIOV ART JAZZ

29.11.2020 – у зв’язку з погіршеннямепідеміологічної ситуації – проводиться дистанційно

 

Email: soloviov_art@ukr.net

Facebook: https://www.facebook.com/groups/1070718646694574/?ref=share

Завантажити заявкуhttps://docs.google.com/file/d/13942DC3j_JZaDapGRKzrJv5wBVJbe3eK/edit?usp=docslist_api&filetype=msword

 

Засновник проектуУкраїнський композитор іпіаніст, аранжувальник, музичний керівниктеатральних виставСеренада сонячноі долини», «Дракон», «Весна для Гітлера»), автор музики дотеатральноі вистави «Толікмолочар», автор симфопіано шоу «Фантастичне кохання», артист, бендлідер багатьох телевізійних шоу «Зірка + Зірка», «Співай, якщо зможеш», «Неділя з кварталом», «Комік на мільйон», автор музики до українськогоанімаційного кіно та ТВ серіалів, автор інтерпретаціїГімну Украіни під час «Ходи гідності» на Майдані у2019 роціАндрій Соловйов.

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

I. Загальні положення:

 

1. I Всеукраїнський конкурс естрадноджазовогомистецтва SOLOVIOV ART JAZZ проводитьсядистанційно 29 листопада 2020 року з метоюпідтримки творчо обдарованої молоді, популяризаціїкращих зразків світової та української джазовоїмузики, обміну творчими досягненнями молодихджазових музикантів.

 

2. Конкурсні номінації:

соло            – інструментальний жанр

                     – вокальний жанр

ансамблі    – інструментальний жанр

                    – вокальний жанр

В номінації «ансамблі» до участі допускаютьсямузиканти-ілюстратори, але їх кількість не повинна перевищувати 50% від загальної кількості учасниківгурту.

 

Окрема номінаціяавторська джазова композиція(вокальний жанр, інструментальний жанр)

 

3. Програмні вимоги:

 

один твірджазовий стандарт або  вільна джазовакомпозиція на теми української музики, класичноїмузики, світових хітів та джазових стандартів, авторська джазова композиція.

 

4. Вікові категорії:

 

Молодша:

категорія І – 5-6 років;

категорія ІІ – 7-9 років.

Середня:

категорія І – 10-12 років;

категорія ІІ – 13-14 років.

Юнацька:

категорія І – 15-16 років;

категорія ІІ – 17-19 років;

Старша:

категорія I – 20 – 22 роки;

категорія II – 23 – 25 років;

 

Категорія 25+ без обмежень у віці

 

5. Журі конкурсу визначає переможців конкурсу за матеріалами відеозаписів та дає висновок по кожному виступу учасника.

 

6. У період  з 23 по 29 листопадаорганізатори розміщають відео-виступи учасників на каналі YOUTUBE SOLOVIOV ART

 

https://www.youtube.com/channel/UCXY7yZYtbCyRLNXCR8e5q1A

 

II. Умови  проведення конкурсу:

 

1. Всі учасники надсилають до оргкомітетуконкурсу:

а) анкету учасника за посиланням:

 

б) відеозапис конкурсного виступу на інтернет-платформі  YouTube (один твір джазовийстандарт або  вільна джазова композиція на теми української музики, класичної музики, світових хітівта джазових стандартів, авторська джазовакомпозиція.  Загальний хронометраж виступу  не повинен перевищувати  6 хвилин) — посилання на матеріали вказати в анкеті;

 

г) фото квитанції про благодійний внесок за реквізитами, зазначеними в анкеті.

 

3. Вище вказані матеріали  потрібно  надіслати до оргкомітету не пізніше 23 листопада 2020р.  

 

4. ! Кожний учасник отримає рецензію на свій виступ від членів журі з рекомендаціями та побажаннями !
4. Журі конкурсу затверджено у складі:

 

Голова журі:

 

Артем Менделенкопо праву вважається одним з кращих саксофоністів України. Артем не просто джазовий виконавець, а універсальний музикант, якому підвладні всі музичні стилі. Викладач Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра. Студенти класу Артема Менделенко з великим успіхом представляють Україну на світових сценах. За свою музичну кар’єру встиг взяти участь в неймовтрній кілокосьті джазових фестивалей: «Осінній джазовий марафон», «Джаз Коктебель», «ДоДж», а також польський «Jazz Jamboree» та багато інших. Співпрацює з багатьма відомими українськими та зарубіжними виконавцями, різноманітними медіапроектами.

 

Члени журі:

 

Ірма Гвініашвіліпедагог вищої категорії, методист, викладач кафедри академічного, естрадного та джазового співу Київської муніципальної академії музики ім.Р.Глієра. Педагог таких зірок Украіни як – Надя Дорофєєва, ILLARIA, Tayanna, Наталія Бучинська, Іван Дорн, МамаРіка, Гайтана, Маша Собко та ін. Почесний член журіміжнародних конкурсів (Україна, Туреччина, Казахстан, Єгипет, Болгарія, Словаччина)

 

Родіон Івановукраїнський піаніст, клавішник, композитор і продюсер широко відомий в Україні та далеко за її межами. Викладач Київської

муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра. Виступає з JD Walter, Frank Lacey, Greg Bandy, Денисом Аду, Ігорем Закусом і багатьма іншими, бере участь в українських проектах Jazz Kolo, Dogma Trio і Ad Libitum, складає пісні для поп-артистів і джазові композиції для власних джазовихпроектів, автор музики для телебачення. Продюсер групи «Дао Парк».

 

Євген Селезньоввикладач Київської муніципальної академії музики ім. Р.М. Глієра. Студенти і випускники класу Євгена Олеговича є відомими професіоналами в українській музиці. Сесійний музикант багатьох українських артитсів та медіапроектів. Барабанщик телепроектів «Голос країни» та «Танці з зірками» у складі «All starquartet”. Барабанщик гуртів «Сергій Бабкін» та “Verka Serduchka & band”.

 

Назар Вачевськийсаксофоніст, викладач, аранжувальник. Учасник багатьох українськихмузичних проектів.  Музикант колективівVerkaSerduchka & band”, Laima Vaikule

 

Андрій СоловйовУкраїнський композитор і піаніст, аранжувальник, музичний керівниктеатральних вистав, автор музики до театральноівистави «Толік-молочар», автор симфо-піано шоу «Фантастичне кохання», артист, бенд-лідер багатьохтелевізійних шоу «Зірка + Зірка», «Співай, якщозможеш», «Неділя з кварталом», «Комік на мільйон», автор музики до українського кіно та анімації, автор інтерпретації Гімну Украіни під час «Ходи гідності» на Майдані у 2019 році.

 

5. Журі конкурсу переглядає на інтернет-платформіYouTube конкурсні виступи учасників 23-29 листопада 2020 р. і визначає переможців.
6. Оргкомітет конкурсу 29 листопада 2020 р. повідомляє учасників про результати конкурсу.
7. Оргкомітет конкурсу надсилає переможцям, через мережу «Нової пошти», дипломи та призи.  
8. Оргкомітет має право використовувати та розповсюджувати (без виплати гонорару учасникамта гостям конкурсу) відеозаписи, друковану та іншого роду продукцію, створену під час проведеннязаходу та за його підсумками, з метою рекламиджазового мистецтва та розвитку конкурсу.

 

Фінансові умови

Конкурс не є комерційним заходом. Фінансуванняконкурсу здійснюється за рахунок організаторів та добровільних благодійних внесків учасників на рахунок конкурсу SOLOVIOV ART JAZZ.

 

Організаційний внесок учасника складає:

• Для індивідуальних учасників – 200 грн;

• Для дуетів – 300 грн. за всіх;

Тріо, квартетів – 400 грн. за всіх;

• Для ансамблів (незалежно від кількості учасниківвід 5 і більше) – 500 грн. за всіх.

 

 Контактна інформація:

Організаційний комітет:

Арт-директор конкурсуСоловйова Оксана (050)3811267               

 

Дане положення є офіційним запрошенням на конкурс.

 

З повагою, організатори конкурсу.

 Информация

Дата

15.05.2021

Организаторы
Место проведения

Киев

вул.Немировича-Данченка №2, ІV корпус Київського національного університету технологій та дизайну
Киев
Ukraine
Показать карту

Оставьте комментарий