Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Київ Єднає»

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Київ Єднає»

Любі друзі!

25 жовтня 2021 року ми запрошуємо творчих дітей та колективи взяти участь у нашому дистанційному Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі «Київ Єднає»!

За 5 років проведення фестивалів і конкурсів наша команда вже відпрацювала схему заочних заходів і у нас вже дуже багато вдячних учасників. А багато хто вже стали постійними учасниками наших дистанційних конкурсів.

Адже у нас:

– професійне журі;

– розгорнуті рецензії від експертів на кожен виступ;

– ексклюзивні (дизайнерські) нагороди, які завжди нові;

всі учасники отримують дипломи і медалі, колективи – кубки;

– кращі учасники отримують Гран-прі і Особливі відзнаки.

Як завжди, з основними правилами конкурсу ви можете ознайомитися в нашому Положенні (кнопка «Положення»). І подати заявку (кнопка «Заявка») на сторінці нашого сайту: https://nashsled.com.ua/ke-25-10-21.html

Це можна зробити до 25 жовтня до 12:00.

Для участі у заході потрібно просто подати заявку, виклавши своє відео на YouTube (інструкція додається). Так само можна приєднатися до нашої групи в Viber і бути в курсі всіх деталей конкурсу. Адже конкурс проходить згідно з графіком його роботи (кнопка «Розклад»)

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати – колективи нагороджуються кубками. Лауреати – солісти, лауреати – дуети та лауреати – тріо нагороджуються дипломами і медалями.

УВАГА!! 

Кращі учасники за думкою журі отримують додаткові Особливі відзнаки за свої досягнення!

Ми впевнені, що ця пропозиція не зможе залишити вас без уваги.

Хочеться нагадати батькам і керівникам, що ніщо так не зміцнює впевненість в собі і цілеспрямованість до нових досягнень, як конкурентне суперництво! Особливо в наш новий час. Давайте пишатися нашими дітьми, нашим зростаючим поколінням. Давайте в них виховувати почуття любові до прекрасного і світлого!

Все тільки починається!

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова

(050) 723-55-11 – вайбер,

(097) 901-20-76 – телеграм

nashsled@gmail.com

https://nashsled.com.ua/19-09-21-shalenyi-d.htmlПодробная информация

Начало

25.10.2021

Конец

31.10.2021

Место проведения

Оставьте комментарий