Міжнародний естрадно-джазовий вокальний конкурс- фестиваль «YOUNG LEFT BANK»

Міжнародний естрадно-джазовий  вокальний конкурс- фестиваль «YOUNG LEFT BANK»

Конкурс-фестиваль проводиться за підтримки:

 Міністерства культури України

Департаменту культури КМДА м.Києва,

Управління культури Дніпровського району в м. Києві

Благодійного фонду «Матадор»

Проходитиме за адресою: 

м.Київ , вул. Русанівська набережна 12,  Європейський

      культурний центр «Краків»;

Створений з метою підтримки молодих вокалістів, вокальних творчих колективів, професійної підтримки талановитої молоді, та в підтримку розвитку та відновлення ЄКЦ «Краків». З метою створення єдиного, європейського, культурного простору, серед талановитої молоді європейських держав. Для підтримки та налагодження дружніх та творчих відносин серед вокалістів, музикантів та викладачів. 

Основна ідея конкурсу-фестивалю: – Можливість обміну досвідом серед виконавців та викладачів, творче спілкування з членами журі, які є викладачами профільних учбових закладів України та діючими вокалістами/музикантами, з метою допомоги у професійній орієнтації конкурсантам.

Членами журі є професіональні ВИКЛАДАЧІ ВОКАЛУ, які мають методики викладання різних напрямків співу, та можуть об’єктивно проаналізувати переваги та недоліки вокалістів. Також, всі члени журі, є виконавцями та можуть надати професійні приклади, та продемонструвати вокально, методики та прийоми співу. Саме для професійного росту виконавців та викладачів вокалу, заплановано чотири сертифікованих майстер-класи від провідних викладачів вищих учбових закладів України – ін.Глієра, Естрадно-циркового училища, ун. Грінченка, інституту Культури.
Конкурс і робився з єдиною ціллю – надати професійну допомогу юним вокалістам та викладачам вокалу, створити атмосферу творчого спілкування, надати можливість запитати та отримати поради, з приводу професійного росту та розвитку. В Украіні проходить багато конкурсів та фестивалів, де можна зробити “фото з зіркою”, отримати папірець та поїхати до дому із запитаннями, що лишилися без відповідей, і не піднятися на сходинку вище. Це і є головна відмінність конкурсу-фестивалю #young_left_bank – ми надаємо можливість професійного росту, прогрессу та пошуку свого іміджу та стилю. Саме на це спрямована діяльність оргкомітету, бо це є єдиний раціональний напрямок діяльності. Якщо ви прагнете до
— розвитку,
– якщо ви зацікавлені рости професійно,
– якщо вам потрібні поради суперосвідчених вокалістів,
– якщо ви хочете навчитися нових методик та отримати сертифікати з прослуховування майстер-класів,
– якщо ви хочете налагодити професійні зв’язки,
– та хочете поритути в творчу атмосферу справжнього свята вокалу,
– якщо ви хочете продемонструвати свої досягнення, як вокалістів, так і викладачів вокалу – ТОДІ, ВАМ ДО НАС!
Дипломи та грамоти – від міністерства культури України, з печатками та підписами, подарунки для переможців.  Наша сторінка у фейсбуці  https://www.facebook.com/YoungLeftBank/

организатор Оксана Вольская

 Информация

Дата

19.05.2018

Завершение

20.05.2018

Оставьте комментарий