“PECTORAL OF TALENTS” – дистанційний міжнародний конкурс-фестиваль

“PECTORAL OF TALENTS” – дистанційний міжнародний конкурс-фестиваль

Громадська огранізація “Пектораль ХХІ” запрошує хореографічні, вокальні, циркові, театральні та інструментальні  колективи і солістів, а також учасники в жанрі прикладного та образотворчого мистецтва прийняти участь у дистанційному міжнародному фестивалі-конкурсі “PECTORAL OF TALENTS”, який буде проходити онлайн 5 вересня 2020 року.

Як буде проходити фестиваль-конкурс?

Кожен учасник відправляє нам відео своїх виступів. До офісу ГО «Пектораль ХХІ» будуть запрошені члени журі, які переглядатимуть конкурсні номери. В цей час буде проходити онлайн трансляція на YOUTUBE у відкритому доступі. Всі бажаючі матимуть змогу долучитися до перегляду. Члени журі надаватимуть свої коментарі після кожного виступу згідно критерій вказаних в положенні. По завершенню перегляду конкурсних номерів журі матимуть змогу обговорити, виставити бали, та занести результати в таблицю, яку оргкомітет оприлюднить протягом кількох днів на офіційних сторінках ГО «Пектораль ХХІ». Нагороди учасникам і керівникам будуть відправлені у відділення Нової пошти, яке ви вкажите у анкеті.

 

Детальну інформацію про фестиваль, положення і анкету можна завантажити на нашому сайті: pectoral.com.ua або натисніть на посилання

Телефони для довідок:
+38 (095)-352-07-97 – Віта (адміністратор)
+38 (098)-628-57-21 – Інна (директор)

Електронна адреса:
pectoral.t@ukr.net

А також підпишіться на нашу сторінку в Facebook, щоб отримувати саму нову інформацію про нові фестивалі:
ПІДПИСАТИСЬИнформация

Дата

05.09.2020

Место проведения

Бровари, офіс ГО “Пектораль ХХІ”

Незалежності 2
Бровари
Київська
Ukraine
Показать карту

Оставьте комментарий