Сила Музики | The Power of Music – міжнародний продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів

Сила Музики | The Power of Music – міжнародний продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів

Сила Музики | The Power of Music – міжнародний професійний продюсерський онлайн конкурс співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів.

Професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Четвертий  сезон запрошує конкурсантів! Заявки приймаються до 2 жовтня включно.

Що подавати

Участь в конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- або аудіозаписів.

Учасники можуть бути будь-якого віку.

Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика, аранжування. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Реп тощо.

Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх.

Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу;
  • а також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. допомога в публікації на музичних сервісах, в українському і міжнародному каталогах талантів.

Учасник отримує диплом, персональну сторінку, рекламу, пропозиції від продюсерів, а вчитель – подяку, сертифікат учасника інноваційного освітнього процесу від Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”. Є схвалення Міністерства культури.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня виконання творів.

Імена переможців публікуються у Залі Слави творчої екосистеми “Музика”. Цікаві творчі роботи публікуються у музичних новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються в соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на Суперпремію року, Constellation UA 2020.

 

Constellation UA 2020

Кожен конкурсант отримує персональну сторінку в сезоні конкурсу на сайті Творчої екосистеми “Музика” (наприклад, Перший сезон). Така сторінка автоматично бере участь у просуванні за програмою “Фанати для зірки” – пакет “Старт” на три місяці.

Вікові категорії

3–6 років,
7–10 років,
11–14 років,
15–18 років,
19–25 років,
старші 25 років (дорослі будь-якого віку).

Стан здоров’я

В конкурсі мають право брати участь конкурсанти будь-якого стану здоров’я. Ми не вимагаємо обов’язково красиво бігати по сцені. Ви можете представляти власні творчі роботи так, як вам зручно. Якщо ви вважаєте, що ваше відео не бажано показувати всім глядачам, а лише журі – так і буде. Ми щиро вітаємо конкурсантів з особливими потребами.

Мета конкурсу — допомогти всім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами. Людям будь-якого віку і стану здоров’я – жити повним творчим життям.

Журі професійне – музиканти і продюсери

Серед музикантів і продюсерів у жури:

Валентина Лесик. Викладач кафедри естрадного співу КМАМ ім. Р. М. Гліера, екс-солістка Київського академічного театру оперети.

Вероніка Тормахова. Композитор-аранжувальник, член Спілки композиторів України, член ASCAP (USA). Викладач джазової гармонії, джазової іипровізації та інструментознавства в КМАМ ім. Р. М. Глієра на факультеті Музичне мистецтво естради. Доцент кафедри музичного мистецтва КНУКІМ: джазове сольфеджіо, джазова гармонія, поліфонія, композиція, музична інтерпретація, аналіз музичних творів.

Ольга Петруніна. Піаніст-концертмейстер, композитор (НМАУ iм.П.I.Чайковського), аранжувальник. Авторка пісень.

Іван Іванов. Композитор, саунд дизайнер, музичний продюсер. Власник студії “Фонограма“.

Андрій Мірошниченко. Головний продюсер ТО «Сузір’я Україна», директор видавництва AdverMAN Music Ukraine. Автор пісень.

До оцінювання конкурсних творчих робіт в конкретних сезонах можуть долучатися музиканти, викладачі і продюсери з України, Європи, Канади, США тощо.

Докладніше про конкурс:

Положення конкурсу “Сила Музики” і заявка на участь

Хай буде з нами Сила Музики, друзі!

Пропонуємо також цікавий і корисний курс підвищення кваліфікації вчителів”Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“.

З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу

Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.comИнформация

Дата

02.10.2020

Завершение

05.10.2020

Место проведения

Оставьте комментарий