“Століття грації та краси”

“Століття грації та краси”

XХІ Всеукраїнський традиційний фестиваль

“СТОЛІТТЯ ГРАЦІЇ ТА КРАСИ”

Організатори Всеукраїнського фестивалю “Століття грації та краси”:
Комунальний позашкільний навчальний заклад “Дитячо-юнацький центр «Штурм» ДМР
ГО «Федерація фітнесу м. Дніпро»
Партнери: Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради,
Міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського “Солідарність”

Час і місце та програма проведення

Фестиваль  відбуватиметься на початку березня 2020 року.          

 Місце проведення: м. Дніпро, КСК «Шинник»,  проспект Богдана Хмельницького, 118А.

1. Конкурсна програма з хореографії

Початок проведення: Соло, Дует, Імпровізація о 9.00.

Урочисте відкриття фестивалю о 12.00.

Колективи о 12.30.

Нагородження переможців та учасників фестивалю (час буде повідомлено додатково)

2. Конкурсна програма з повітряної гімнастики (гамак, полотно, кільце)

Початок та місце проведення буде повідомлено додатково.

3. Майстер-класи від зіркових суддів фестивалю

 

До програми фестивалю включені конкурсні номінації (колективи):

  • ХОРЕОГРАФІЯ                  

   Вікова категорія

I категорія       –  3 – 5 років

ІІ категорія      –  5 – 6 років

Змішана вікова категорія

  • СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ, ЕСТРАДНА ХОРЕОГРАФІЯ, STREET DANCE SHOW (постановки на основі hip-hop, disco, jazz-funk, techno), ПОВІТРЯНА ГІМНАСТИКА (ГАМАК, ПОЛОТНО, КІЛЬЦЕ)    

Вікові категорії:

І категорія   –   6 – 8 років

ІІ категорія  –   9 – 12 років

ІІІ категорія  –  13 та старше

  • СПОРТИВНА ХОРЕОГРАФІЯ (акробатичний танок, черліденг)                                    Вікові категорії:

І категорія   –   6 – 10 років

ІІ категорія  –   11 та старше

Вимоги для хореографії (малі форми (4-9 чол.), колективи (від 10 чол.):

– Один конкурсний номер в одному жанрі (або більше номерів (за бажанням) при додатковій оплаті)

– Хронометраж одного конкурсного номера не повинен перевищувати 4-х хвилин; двох конкурсних номерів – 8-ми хвилин

– Обов’язково, фонограми надаються заздалегідь разом з заявками на участь на поштову адресу: E-mail: etimoshevskaya72@gmail.com

– Треки в обов’язковому порядку підписуються і розставляються в тій нумерації, яка вказана в заявці учасника

– Заміна номера за три дні або в день проведення фестивалю-конкурсу категорично заборонена!

Час рахується з початку руху. Порядок виступу колективів визначається оргкомітетом.

До програми фестивалю також включені конкурсні програми (з різних

напрямків хореографії):

  • Соло (час виконання програми 2 хв.00 сек. + 15сек.)
  • Дует (час виконання програми 2 хв.30 сек. + 15сек.)
  • Імпровізація (час виконання програми до 1 хв.)

Вікові категорії узгоджуються з оргкомітетом.

Критерії  оцінки конкурсних програм з різних напрямків хореографії:

  • Композиційне рішення номеру, перебудови;
  • Перешикування, переміщення, заповнюванність сцени;
  • Техніка виконання;
  • Синхронність;
  • Артистичність.

Імпровізація оцінюється за розкриття образу, артистичність та техніку виконання.

!!! За порушення регламенту (перевищення часу виконання конкурсної програми) з учасника знімаються бали!!!

Склад суддівської колегії:

  1. Роман Горбач – Постановник-хореограф шоу та перформансів в Україні, Лівані, Туреччині, Малайзії, Словенії, Італії, Китаї, Йорданії, АОЕ. Режисер-постановник та хореограф проектів телеканалу СТБ: «Україна має талант», «Танці з зірками», «Танцюють Всі». Головний хореограф телевізійного проекту «Star Academy» телеканал LBC (Бейрут, Ліван). Керівник Центру Танцю «GLC» (м. Херсон).
  2. Наталія Лігай – Майстер спорта зі спортивної гімнастики, переможниця телевезійного проекту «Танцюють всі» 2 сезон (телеканал СТБ), супер фіналіст проекту «Танцюють всі. Повернення героїв» (телеканал СТБ), Суддя міжнародних та всеукаїнських фестивалей хореографічного мистецтва.
  3. Мізіна Юлія Юлия Мизина – ​​керівник танцювальної платформи «Занурення в рух», балетмейстер, педагог, художній керівник студії сучасного танцю «Елегія» (м.Харків). Організатор таких проектів: Хореографічний конкурс “Пластилін”, фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Небесна рись”. Літній розвиваючий табір “Танцплощадка”, Зимовий танцювальний табір “Святки на танцмайданчику”. Куратор проекту-колаборації “танцмайданчик в Закарпатті”. Стажувалася в танцювальній майстерні у Є.А. Прокоп євої в Танцтеатрі “Кріпосний балет” м. Санкт-Петербург.
  4. Ксенія Молодан – Відмінник освіти України, художній керівник народного колективу «Студія хореографії «Dancer»
  5. Евгенія Тимошевська – Відмінник освіти України, віце-президент федерації фітнесу м. Дніпро

Нагородження

Колектив-переможець визначається за найбільшою сумою балів в кожній віковій категорії. Колективи, що зайняли призові місця, отримують звання лауреата відповідного ступеня, нагороджуються кубками та дипломами. Кожен учасник фестивалю отримує подарунок.

Присутні спеціальні номінації: Гран-Прі фестивалю та кубок Президента федерації фітнесу м .Дніпро, які будуть вручені по узгодженню.

Переможці конкурсних програм: соло, дует, імпровізація нагороджуються медалями, дипломами та подарунком.

Заявки на участь.

Попередні заявки на участь у фестивалі з зазначенням кількісного складу колективу подаються до оргкомітету фестивалю не пізніше ніж 20 лютого 2020року.

Попередні заявки на участь у фестивалі  після  20 лютого 2020 року не приймаються.

Попередня заявка приймається за поштовою адресою: E-mail: etimoshevskaya72@gmail.com

Організаційний внесок від 150 грн.

Організаційний комітет залишає за собою право вносити зміни і доповнення до даного положення без офіційного попередження учасників фестивалю.

 Организатор Євгенія Тимошевська 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100023940339255



Информация

Дата

01.03.2020

Место проведения

​Дніпро, ПК “Шинник”

пр-т Б.Хмельницького, 118 А
Дніпро
Дніпропетровська область
Ukraine
Показать карту

Оставьте комментарий