Сузір’я Україна – онлайн суперконкурс співаків, музикантів, авторів пісень

Сузір’я Україна – онлайн суперконкурс співаків, музикантів, авторів пісень

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь у нашому міжнародному професійному продюсерському постійному конкурсі вокалістів, музикантів і авторів пісень “Сузір’я Україна”, який проходить онлайн (дистанційно, в інтернеті).

Конкурс професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Конкурс продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти в продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Четвертий сезон запрошує конкурсантів. Будь ласка, подавайте заявки!

Важливе оновлення  – кожен учасник отримує окрему сторінку у сезоні конкурсу, яка рекламує конкурсанта завжди. Також YouTube відео учасників додаються у плейлист нашого каналу. І додатковий бонус учасникам – вже від сьогодні кожен конкурсант може долучатися до базової групи нашої творчої екосистеми “Музика” і публікувати там власні творчі новини.

Конкурс постійний. Четвертий сезон: 20 квітня – 20 червня 2020 року. Зараз триває другий етап прийняття заявок. По першому етапу вже іде попереднє спілкуванн продюсерів з конкурсантами. Будь ласка, подавайте заявки вже сьогодні, щоб у журі був час на спокійний розгляд.

Розгляд журі творчих робіт конкурсантів відбувається постійно. З 20 до 25 червня – визначення остаточних результатів та нагородження.

Крім дипломів та інших призів, отримувачам найвищих нагород буде запропонована публікація пісні на провідних світових музичних сервісах – Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music, Deezer тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) – це початок професійної кар’єри юного артиста.

Серед учасників конкурсу музичне видавництво AdverMAN Music Ukraine шукає талановитих артистів для додаткової підтримки та продюсування.

У конкурсі змагаються живі відео- та аудіозаписи, зроблені за допомогою навіть смартфонів у класі музичної школи обо вдома. Можна зробити відеозапис на сцені у вигляді концертного виступу, в костюмах, а можна у будь-якому зручному місці (це важливо для дітей з особливими потребами).

Вікові категорії: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 18–25 років, старші 25 років.

Ми не обмежуємо конкурсантів у жанрах, стилях та напрямах музики. Звичайно, що академісти дружньо змагаються з академістами, естрадники з естрадниками, народники з народниками, а репери із реперами тощо.

Конкурсанти отримують дипломи та відзнаки:
– володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
– володар Grand Prix;
– лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
– а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах (Apple Music, Google Play, Shazam, YouTube Music тощо).

Вчителі і школи отримують Подяки. Конкурс має схвалення Міністерства культури України.

Передбачене дублювання місць для учасників, що набрали однакову кількість балів. Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Мета конкурсу – допомогти усім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

У конкурсі беруть участь також автори пісень. Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Журі професійне – музиканти та продюсери.

Серед музикантів у жури:

Вікторія Малиновська – член Національної музичної спілки, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, викладач естрадного вокалу вищої кваліфікаційної категорії, директор Всеукраїнського вокального конкурсу «Світ чудес UA», член журі міжнародних вокальних конкурсів в Польщі, Чехії та Україні. Поет, композитор (більше 100 авторських пісень).

Валентина Лесик – викладач вокалу Академії музики ім. Глієра, колишня солістка Київського академічного театру оперети.

Ольга Федоренко – викладач кафедри теорiї музики Академії музики ім. Глієра.

Вероніка Тормахова – композитор-аранжувальник, член Спілки композиторів України, член ASCAP (США).

Ольга Петруніна – піаніст-концертмейстер, композитор (НМАУ iм.П.I.Чайковського), аранжувальник. Авторка пісень.

Кожен конкурсант отримає диплом та професійну пораду, за призові місця – додаткові призи та бонуси, найвищі місця – плюс початок професійної кар’єри.

Докладніше про конкурс:

Положення конкурсу “Сузір’я Україна”

Що отримають конкурсанти

Анонс четвертого сезону та заявка на участь

Кожен талант має стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу “Сузір’я Україна

Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.com

Андрій Мірошниченко
головний продюсер AdverMAN Music Ukraine
E-mail: avm@adverman.comИнформация

Дата

20.06.2020

Завершение

25.06.2020

Место проведения

Оставьте комментарий