Сузір’я Україна-Європа – продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень

Сузір’я Україна-Європа – продюсерський онлайн конкурс співаків, музикантів, авторів пісень

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас взяти участь в міжнародному професійному продюсерському конкурсі вокалістів, музикантів і авторів пісень “Сузір’я Україна-Європа”, який проходить онлайн.

Конкурс професійний – професійні музиканти і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Конкурс продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти в продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Ми представляємо українські творчі роботи в Європі.

Вчителі отримують Подяки, а також Сертифікати учасників інноваційного освітнього культурного процесу Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”.

Учасники отримують Дипломи, персональні сторінки, просування і рекламу, запрошення на відеоконцерти (глядачі платять артистам).

Учасники номінуються на Суперпремію Constellation UA 2020 і можуть стати кращими співаками, музикантами, авторами пісень і музики, артистами, вчителями цього року.

Шостий сезон запрошує конкурсантів. Будь ласка, подавайте заявки – до 15 вересня включно. З 16 вересня – визначення остаточних результатів та нагородження.

Кожен учасник (автор, соліст, колектив) отримує окрему сторінку в сезоні конкурсу, яка рекламує конкурсанта завжди. Також YouTube відео учасників додаються в плейлист нашого каналу. Кожен конкурсант може долучатися до базової групи нашої творчої екосистеми “Музика” і публікувати там власні творчі новини.

Крім дипломів та інших призів, учасникам буде запропонована безкоштовна допомога в публікації пісні на провідних світових музичних сервісах – Apple Music, Shazam, Google Play, Spotify, YouTube Music, Deezer тощо (якщо музичний твір відповідає необхідним критеріям) – це початок професійної кар’єри юного артиста.

Серед учасників конкурсу музичне видавництво AdverMAN Music Ukraine шукає талановитих артистів для додаткової підтримки та продюсування.

У конкурсі змагаються живі відео- та аудіозаписи, зроблені за допомогою навіть смартфонів у класі музичної школи обо вдома. Можна зробити відеозапис на сцені у вигляді концертного виступу, в костюмах, а можна у будь-якому зручному місці (це важливо для людей з особливими потребами).

Вікові категорії: 3–6 років, 7–10 років, 11–14 років, 15–18 років, 19–25 років, старші 25 років.

Ми не обмежуємо конкурсантів у жанрах, стилях та напрямах музики. Звичайно, що академісти дружньо змагаються з академістами, естрадники з естрадниками, народники з народниками, репери із реперами, автори з авторами тощо.

Конкурсанти отримують дипломи та відзнаки:
– володар Grand Prix Special (з грошовою винагородою у 3000 грн);
– володар Grand Prix;
– лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
– а також спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. допомога в публікації на музичних сервісах (Apple Music, Google Play, Shazam, YouTube Music тощо).

Вчителі отримують Подяки, а також Сертифікати учасників інноваційного освітнього культурного процесу Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”. Конкурс має схвалення Міністерства культури України.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Мета конкурсу – допомогти всім дітям, підліткам та молоді стати професійними артистами.

У конкурсі беруть участь також автори пісень. Автор слів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Журі професійне – музиканти та продюсери.

Докладніше про конкурс:

Положення конкурсу “Сузір’я Україна-Європа” і заявка на участь

Кожен талант має право стати зіркою. Кожна зірка важлива для України і світу.

Також запрошуємо вчителів на курс підвищення кваліфікації “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ” з пропозицією подальшої співпраці.

З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу “Сузір’я Україна

Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.com

Андрій Мірошниченко
головний продюсер AdverMAN Music Ukraine
E-mail: avm@adverman.comИнформация

Дата

15.09.2020

Завершение

17.09.2020

Место проведения

Оставьте комментарий