“Талановиті діти України” міжнародний фестиваль-конкурс на великій сцені Українського дому,м Київ 16 лютого 2020 року!

“Талановиті діти України” міжнародний фестиваль-конкурс на великій сцені Українського дому,м Київ 16 лютого 2020 року!

Вітаємо! Запрошуємо на головну сцену українського дому у м. Київ!

Номінації:
– Всі жанри вокалу (соло, дуети, тріо, квартети, колективи малі та великі форми)
– Хореографія (соло, дуети, тріо, квартети, колективи малі та великі форми)
– Інструментальний жанр (Соло, дуети, тріо, квартети, колективи малі та великі форми)
– Оригінальний жанр (театр, цирк, художнє читання тощо)
– Декоративно-прикладне мистецтво.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» проводиться з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей. Для кожної дитини участь у фестивалі є справжнім випробуванням творчих сил, але ми впевнені, що талант, відданість та віра допоможуть всім учасникам у конкурсі. Наш проект дає високу оцінку досягненням учасника та надихає на нові звершення у мистецтві. Ми допомагаємо молодим талантам звершувати кроки до мети та до здійснення мрії, даючи шанс кожному показати чи випробувати свої можливості та здібності на великій сцені. Наш фестиваль не є комерційним, а існує завдяки благодійним внескам не байдужих до дитячих талантів людей.

Гостями та членами журі фестивалю є провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери, видатні діячі культури та мистецтва України, представники преси та телебачення, громадські діячі. Зокрема, народна артистка України, володарка Ордена княгині Ольги 2 та 3 ступеня, педагог Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського С. А. Добронравова, доцент факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова,  диригент Л. В. Чинчева, професор КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, заслужена артистка України , оперна співачка Л. Х. Третяк.

Система оцінювання відповідає критеріям міжнародного стандарту. Оцінювання буде проводитись за віковою категорією учасників та за 11-бальною системі. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає. Організатори та журі мають право встановлювати спеціальні призи.

В кожній номінації та віковій категорії присуджуються такі місця: Гран-Прі, І місце, ІІ місце та ІІІ місце.(Місця можуть дублюватися)

Нагороди фестивалю-конкурсу: 1) Кубки 2) Медалі 3) Дипломи учасникам та керівникам.

Період проведення – 16 лютого 2020 р.
Срок подачи заявок – до 10 лютого 2020 р.
Вік учасників: від 5 до 35 років.
Вартість : від 250 грн.
Контактні телефони: +38 050-97-47-910; +38 096-93-33-003;
Пошта : arichkaartik@mail.ru  або arichkaartik1@gmail.com -Людмила Станиславовна.
Чекаємо на Вас!
З повагою, організатори фестивалю “Талановиті діти України”.

организатор Lyudmila Piskovskaya

 15 комментариев к ““Талановиті діти України” міжнародний фестиваль-конкурс на великій сцені Українського дому,м Київ 16 лютого 2020 року!

Оставьте комментарий