“Талановиті діти України”. Запрошуємо на міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва до АРТ Центр Козловського,Київ14 березня

“Талановиті діти України”. Запрошуємо на міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва до АРТ Центр Козловського,Київ14 березня

Запрошує на міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України», який відбудеться 14 березня 2020 р. Місце проведення: АРТ центр Козловського, м. Київ.

Запрошуємо:
•Естрадний,народний,фольклорний,академічний вокал;
•Читців(акторів);
•Інструментальна музика;
•Декоративне прикладне мистецтво;
•Хореографія (соло/дуети/тріо);
•Хори.
Зірковий гіст – дует ANNA MARIA !
Переможці телепроекту «Шанс», фіналісти національного відбору Євробачення 2019, лауреати міжнародного фестивалю «Нова Хвиля», гості міжнародного фестивалю Лайми Вайкуле «Рандеву» в Юрмалі.  Сестри, які співають на 20 мовах світу а зі своїми виступами побували в Іспанії, Італії , Франції, Греції, Вірменіі, Казахстані, Азербайджані, Китаї, Турції , Кіпрі та інш.

О міжнародним фестивалю-конкурсі “Талановиті діти України” :

Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановиті діти України» проводиться з метою розкриття таланту, індивідуальності та творчого потенціалу дітей та молоді України і світу, відкриття яскравих особистостей. Для кожної дитини участь у фестивалі є справжнім випробуванням творчих сил, але ми впевнені, що талант, відданість та віра допоможуть всім учасникам у конкурсі. Наш проект дає високу оцінку досягненням учасника та надихає на нові звершення у мистецтві. Ми допомагаємо молодим талантам звершувати кроки до мети та до здійснення мрії, даючи шанс кожному показати чи випробувати свої можливості та здібності на великій сцені. Наш фестиваль не є комерційним, а існує завдяки благодійним внескам не байдужих до дитячих талантів людей. 

Гостями та членами журі фестивалю є провідні спеціалісти, професори та авторитетні фахівці у сферах музики, хореографії, шоу-бізнесу, продюсери, видатні діячі культури та мистецтва України, представники преси та телебачення, громадські діячі.

  1. Народна артистка України, володарка Ордена княгині Ольги II та III ступеня, педагог Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського С. А. Добронравова,
  2. Доцент факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, диригент Л. В. Чинчева,
  3. Професор КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого, заслужена артистка України , оперна співачка Л. Х. Третяк.
  4. Зірковий член жюрі та гість фестивалю дует “ANNA MARIA “.

Система оцінювання відповідає критеріям міжнародного стандарту. Оцінювання буде проводитись за віковою категорією учасників та за 11-бальною системою. Журі визначає переможців за кількістю набраних балів. Рішення журі є остаточним і перегляду не підлягає. Організатори та журі мають право встановлювати спеціальні призи та подарунки.

В кожній номінації та віковій категорії присуджуються такі місця: 

  • Гран-Прі,
  • І місце,
  • ІІ місце 
  • ІІІ місце (Місця можуть дублюватися).

Нагороди фестивалю-конкурсу:  1) Кубки 2) Медалі 3) Дипломи учасникам та керівникам 4)Сертифікати для переможців фестивалю на міжнародний фестиваль у Польщі від 100-1000 Євро.

Період проведення: 14/03/2020
Срок подачи заявок: до 10.03.2020 р
Вік учасників: від 5 до 35 років
Вартість: від 270 грн.
Подати заявки можна за адресами:
• arichkaartik@mail.ru, •talents.festival.ua@gmail.com ,
або зателефонувати за номерами:
+380 96 93 33 003,
+380 50 97 47 910 (Viber) – Людмила.
Чекаємо на Вас, та віримо в Ваш талант!
З повагою та любов’ю ВГО “Талановиті діти України”, Людмила Пісковська.
Организатор Lyudmila PiskovskayaИнформация

Дата

14.03.2020

Место проведения

Київ

пр. Повітрофлотський, 31
Київ
Ukraine
Показать карту

8 комментариев к ““Талановиті діти України”. Запрошуємо на міжнародний фестиваль-конкурс класичної музики, пісні та декоративно-прикладного мистецтва до АРТ Центр Козловського,Київ14 березня

Оставьте комментарий