Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Талановитий Я»

Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс «Талановитий Я»

Любі друзі!

В цей складний час нашої боротьби проти російських загарбників кожен з нас робе те що може для нашої перемоги. Задля того, щоб наші діточки не відчували всіх ужасів війни, щоб вони не були обділеними і розуміли, що життя триває, поки наші західні і центральні регіони поступово повертаються до мирного життя, ми вірішили попри усе провести наш дистанційний конкурс «Талановитий Я», який не змогли провести наприкінці лютого із-за вторгнення орків на нашу землю. Цей благодійний конкурс буде проходити за підтримки маркет-молу «Даринок», який надасть учасникам свої чудові подарунки.

Кошти, отримані з конкурсу, підуть на його організацію, решта – на допомогу ЗСУ, щоб наблизити нашу перемогу!

Ми знаємо, що скоро настане перемога, всі сім’ї, які вимушені були роз’їхатися, будуть воз’єднані, всі повернуться до своїх домівок, що СВІТЛО переможе темряву, що ми зможемо з вами зустрітися очно на сцені!

Україна понад усе!

Як завжди, з основними правилами конкурсу ви можете ознайомитися в нашому Положенні (кнопка «Положення»). І подати заявку (кнопка «Заявка») на сторінці нашого сайту: Наш Слід.

Це можна зробити до 28 травня до 12:00.

Для участі у заході потрібно просто подати заявку, виклавши своє відео на YouTube (інструкція додається). Так само можна приєднатися до нашої групи в Viber і бути в курсі всіх деталей конкурсу. Адже конкурс проходить згідно з графіком його роботи (кнопка «Розклад»)

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати – колективи нагороджуються кубками. Лауреати – солісти, лауреати – дуети та лауреати – тріо нагороджуються дипломами і медалями.

УВАГА!! 

Кращі учасники за думкою журі отримують додаткові Особливі відзнаки за свої досягнення!

Ми впевнені, що ця пропозиція не зможе залишити вас без уваги.

Хочеться нагадати батькам і керівникам, що ніщо так не зміцнює впевненість в собі і цілеспрямованість до нових досягнень, як конкурентне суперництво! Особливо в наш новий час. Давайте пишатися нашими дітьми, нашим зростаючим поколінням. Давайте в них виховувати почуття любові до прекрасного і світлого!

Все тільки починається!

Організаційний комітет:

БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова

(050) 723-55-11 – вайбер,

(097) 901-20-76 – телеграм

nashsled@gmail.com

https://nashsled.com.ua/19-09-21-shalenyi-d.html



Подробная информация

Начало

28.05.2022

Конец

31.05.2022

Место проведения

Оставьте комментарий