Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лавина Талантів. Талановиті та незламні»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лавина Талантів. Талановиті та незламні»

Любі друзі!

27 вересня 2022 року ми запрошуємо творчих дітей та колективи взяти участь у нашому багатожанровому дистанційному Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Лавина Талантів. Талановиті та незламні»!

За 8 років проведення фестивалів і конкурсів наша команда вже відпрацювала схему заочних заходів і у нас вже дуже багато вдячних учасників. А багато хто вже стали постійними учасниками наших дистанційних конкурсів.

Адже у нас:

– професійне журі;

– ексклюзивні (дизайнерські) нагороди, які завжди нові;

– всі учасники отримують дипломи і медалі, колективи – кубки;

– кращі учасники отримують Гран-прі і Особливі відзнаки.

Ми знаємо, що скоро настане перемога, всі сім’ї, які вимушені були роз’їхатися, будуть воз’єднані, всі повернуться до своїх домівок, що СВІТЛО переможе темряву, що ми зможемо з вами зустрітися очно на сцені!

Україна понад усе!

Як завжди, з основними правилами конкурсу ви можете ознайомитися в нашому Положенні (кнопка «Положення»). І подати заявку (кнопка «Заявка») на цій же сторінці. Це можна зробити до 27 вересня до 12:00 на нашому сайті: https://nashsled.com.ua/lavina-27-09.html

Для участі у заході потрібно просто подати заявку, виклавши своє відео на YouTube (інструкція додається). Так само можна приєднатися до нашого Телеграм канала: https://t.me/Nash_Sled і бути в курсі всіх деталей конкурсу. Адже конкурс проходить згідно з графіком його роботи (кнопка «Розклад»)

Усі учасники фестиваля отримують дипломи. У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. Лауреати – колективи нагороджуються кубками. Лауреати – солісти, лауреати – дуети та лауреати – тріо нагороджуються дипломами і медалями.

Давайте пишатися нашими дітьми, нашим підростаючім поколінням. Давайте в них виховувати почуття любові до прекрасного і світлого!

Все тільки починається!

Організаційний комітет:
БФ «Наш Слід»

Наталія Сучкова

(050) 723-55-11 (вайбер)

(097) 901-20-76 (телеграм)

Email: nashsled@gmail.com

Сайт: https://nashsled.com.ua

 Подробная информация

Начало

27.09.2022

Конец

30.09.2022

Теги мероприятия

дети, Киев, Наш Слід, Пізнайко, фестиваль

Место проведения

Оставьте комментарий