Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний продюсерський багатожанровий онлайн конкурс

Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний продюсерський багатожанровий онлайн конкурс

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe – багатожанровий. Запрошуємо співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів (в т.ч. аранжувальників), танцюристів, хореографів, артистів цирку, акторів, режисерів, кліпмейкерів, художників, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, театри мод, всіх талановитих людей.

Цей конкурс також є учасником Алеї Зірок України і офіційним відбором на Суперпремію року. Зірками і номінантами на Суперпремію можуть бути діти і дорослі, учні і вчителі, аматори і професіонали.

Конкурс професійний – професіонали і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Наші таланти – це також європейські таланти. Ми хочемо, щоб вони ставали європейськими і світовими зірками. Ми представляємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Сьомий сезон запрошує конкурсантів. Заявки приймаються до 2 березня включно.

Що подавати

Участь в конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- і аудіозаписів, або фото – для образотворчого мистецтва. Також, будь ласка, обв’язково надавайте фото конкурсантів – конкурс рекламує учасників.

Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Читання, мелодекламація у виконанні акторів. Хореографічні твори. Відеокліпи. Роботи з образотворчого мистецтва тощо.

Авторство дуже вітається. Наприклад, автор пісенних віршів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Хто бере участь

Учасники (солісти і колективи) можуть бути будь-якого віку, рівня майстерності і стану здоров’я. Конкурсантів з особливими потребами підтримуємо.

Що отримують конкурсанти і вчителі

Учасник конкурсу отримує:

1. Місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

 • володар Grand Prix;
 • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
 • учасник конкурсу;

2. Документи, послуги, бонуси:

 • диплом конкурсанта, за рішенням журі – дизайнерський диплом с фото конкурсанта (для володарів Grand Prix і деяких Перших місць в номінаціях, решта учасників також можуть замовити диплом с фото додатково);
 • персональна сторінка учасника в сезоні конкурсу;
 • просування і реклама;
 • пропозиції від продюсерів (можливо);
 • пропозиції номінуватися на Суперпремію року (див. Положення);
 • пропозиції представити творчі роботи для Алеї Зірок;
 • пропозиції публікації в українському і міжнародному каталогах талантів;
 • допомога в публікації на провідних світових музичних сервісах;
 • для вчителів – подяки, сертифікати учасників інноваційного освітнього процесу від Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика”. Є схвалення Міністерства культури;
 • для вчителів також – запрошення до співпраці з Творчою екосистемою “Музика” в галузі освітніх проектів.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня створення/виконання творів.

Цікаві творчі роботи публікуються в ЗМІ, в новинах, зокрема на сайтах AdverMAN News,  «Музичний берег» та Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються в соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року – Суперпремію Constellation UA 2021.

Гарна музична творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Кожен конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу на сайті Творчої екосистеми “Музика”. Така сторінка автоматично бере участь у просуванні за програмою “Фанати для зірки” – базовий пакет.

Журі професійне

В журі – музиканти, актори, хореографи, продюсери тощо.

До оцінювання конкурсних творчих робіт в конкретних сезонах можуть долучатися додаткові фахівці з України, Європи, Канади, США тощо.

Докладніше про конкурс:

Положення конкурсу “Зірки Європи” і заявка

Кожен український талант має право стати зіркою. Кожна зірка – важлива для України, Європи і світу.

Долучайтеся!

З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу

Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.com

Андрій Мірошниченко
головний продюсер AdverMAN Music Ukraine
E-mail: avm@adverman.comИнформация

Дата

02.03.2021

Завершение

05.03.2021

Место проведения

Оставьте комментарий