Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний професійний продюсерський багатожанровий онлайн конкурс

Зірки Європи | Stars of Europe – міжнародний професійний продюсерський багатожанровий онлайн конкурс

Конкурс Зірки Європи | Stars of Europe запрошує співаків, авторів пісень, музикантів-інструменталістів, композиторів, танцюристів, хореографів, акторів.

Конкурс Професійний – професійні музиканти, хореографи, актори і викладачі дивляться і слухають творчі роботи, оцінюють і коментують їх, щоб допомогти конкурсантам стати професіоналами.

Продюсерський – продюсери дивляться на конкурсантів і слухають їхні творчі роботи, щоб допомогти у продюсуванні, виданні, публікації і просуванні музики і пісень, синглів і альбомів. Створенні брендів артистів, збиранні аудиторії.

Багатожанровий – ми запрошуємо співаків і музикантів, танцюристів і хореографів, акторів представляти пісенні, музичні, хореографічні, акторські творчі роботи і заохочуємо виконувати їх на основі також українського культурного продукту. Вітаються також номери, що створені у взаємодії мистецтв.

Онлайн – все відбувається онлайн, в інтернеті, дистанційно. Не треба нікуди їхати.

Наші таланти – це також європейські таланти. Ми хочемо, щоб вони ставали європейськими і світовими зірками. Ми представляємо українські творчі роботи в Європі і в світі.

Четвертий сезон запрошує конкурсантів! Заявки до 15 жовтня включно.

Що подавати

Участь у конкурсі беруть творчі роботи у вигляді відео- або аудіозаписів.

Творчі роботи можуть бути будь-якого жанру, стилю, напряму. Вокал, інструментальна музика. Авторські пісні і музика. Кавери. Пісенні вірші у виконанні поетів. Читання, мелодекламація у виконанні акторів. Хореографічні твори.

Авторство дуже вітається. Наприклад, автор пісенних віршів, що не є вокалістом, може наспівати слова або навіть начитати їх. Гарні тексти можуть стати піснями, що будуть опубліковані.

Хто бере участь

Учасники можуть бути будь-якого віку, рівня майстерності і стану здоров’я. Конкурсантів з особливими потребами підтримуємо.

Що отримують конкурсанти

Учасник конкурсу отримує місце у своїй номінації (жанр + вікова категорія):

  • володар Grand Prix;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступеня (І, ІІ, ІІІ місце);
  • учасник конкурсу;
  • а також (за рішенням журі і продюсерів) спеціальні відзнаки, сертифікати, знижки, у т.ч. пропозиція публікації на музичних сервісах, в українському і міжнародному каталогах талантів.

Учасник отримує диплом, персональну сторінку і рекламу, а вчитель – подяку, сертифікат учасника інноваційного освітнього процесу від Всеукраїнської творчої екосистеми “Музика” і знижку на курс підвищення кваліфікації “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Є схвалення Міністерства культури.

Учасники не «виштовхують» один одного, а отримують те, на що заслуговують. Визначення місць не залежить від кількості учасників в номінації, а виключно від рівня створення/виконання творів.

Імена переможців публікуються у Залі Слави творчої екосистеми “Музика”. Цікаві творчі роботи публікуються в новинах, зокрема на сайтах «Музичний берег» ти Music Shore. Ці публікації також розповсюджуються в соцмережах. Кожен конкурсант може бути номінований на головний приз року – Суперпремію Constellation UA 2020.

Гарна музична творча робота конкурсанта може отримати допомогу в публікації на провідних світових музичних сервісах – Spotify, Apple Music, Shazam, Google Play, YouTube Music, Amazon Music, Deezer, Pandora, Tidal, Napster, iHeartRadio та інших (якщо артист готовий до цього та його твір (не кавер) відповідає необхідним умовам).

Кожен конкурсант отримує персональну сторінку у сезоні конкурсу на сайті Творчої екосистеми “Музика”. Така сторінка автоматично бере участь у просуванні за програмою “Фанати для зірки” – пакет “Старт” на три місяці.

Журі професійне

В журі – музиканти, актори, хореографи і продюсери.

До оцінювання конкурсних творчих робіт в конкретних сезонах можуть долучатися додаткові фахівці з України, Європи, Канади, США тощо.

Докладніше про конкурс:

Положення конкурсу “Зірки Європи” і заявка

Кожен український талант має право стати зіркою. Кожна зірка – важлива для України, Європи і світу.

Долучайтеся!

З повагою,
Олена Корольова
директор конкурсу

Тел. (098) 156-0-256
E-mail: epk@adverman.com

Андрій Мірошниченко
головний продюсер AdverMAN Music Ukraine
E-mail: avm@adverman.comИнформация

Дата

15.10.2020

Завершение

18.10.2020

Место проведения