осенние фестивали

Дорогі друзі!

Запрошуємо на осінні  фестивалі–конкурси Громадської організації «Співограй»!

Ми займаємося проведенням фестивалей з 1996 року. Двічі увійшли до Книги рекордів України. Співпрацюємо з провідними фахівцями в сфері культури та мистецтв як в Україні, так і за її межами. Переможці фестивалів мають змогу безкоштовно виїзджати на мистецькі змагання, що проводяться і в Україні, і за її межами.

23–тий Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Співограй» пройде у місті Харків 19-20 жовтня  (вокал, хореографія,  інструментальний та театральний  жанри).

До послуг учасників фестивалю будуть надані три сценічні майданчики. Учасники вокального та хореографічного жанрів працюватимуть на сцені  Центру культури Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба. Представники інструментального жанру опановуватимуть сцену музичного училища імені Лятошинського. А ось театрали демонструватимуть свою майстерність на сцені Палацу культури ГУНП України.

Гала–концерт та нагородження відбудеться на сцені Центру культури Харківського національного університету повітряних сил.

Майстерність учасників оцінюватиме професійне журі за жанрами, яке за підсумками виступів проведе спеціалізований брифінг.

На вас, наші любі, чекають професійні майстер-класи (запис попередній), а також нагороди, дипломи, сувеніри.

Наш сайт – spiv.dp.ua

Телефони координаторів фестивалю: Анна Саранчина – 0679833863; Алла Трохініна – 0674781042.

Цієї ж осені, 17 листопада, у місті Запоріжжя відбудеться також Всеукраїнський хореографічний фестиваль –конкурс «Зірки Терпсихори».

Пройде він у Палац культури «Тітан».

Журі працюватиме за напрямами: хореографія – сучасна, класика, народна та інш. Всі учасники отримають дипломи, медалі, подарункові сертифікати. Колективам будуть вручені кубки та нагороди відповідно занятих місць.

На всіх бажаючих вдосконалювати свою майстерність чекає майстер-клас (за попереднім записом) одного з членів журі та брифінг з членами журі стосовно результатів виступів.

Наш сайт – http://zvezd-priboy.com/uwafest/

Оргкомітет, тел. +38 050-321-99-63+38 067-79-65-203

stasyaspiv@ukr.net

Всеукраїнський фестиваль–конкурс мистецтв «UKR WEST ART FEST»

пройде в місті Трускавець з 29 листопада по 3 грудня нинішнього року.

На ньому будуть представлені такі жанри: вокал, хореографія, театральний та інструментальний. Конкурсанти працюватимуть на різних сценічних майданчиках: вокалісти – у санаторії «Карпати», інструменталісти – в Народному домі міста Трускавець, а представники хореографії та театрали – у Палаці культури.

Як завше, на учасників фестивалю чекають майстер–класи від членів журі, екскурсії та розважальні вечори.

Парад–відкриття пройде на  головній площі міста. Нагороди, призи, сувеніри отримає кожен, хто візьме участь у конкурсі мистецтв. На багатьох чекатимуть також грошові винагороди та подарункові сертифікати.

Наш сайт – http://zvezd-priboy.com/uwafest/

Відповідальна за поселення та екскурсії: Марія – 0967810063.

Оргкомітет, тел. +38 050-321-99-63+38 067-79-65-203

stasyaspiv@ukr.net