«Світ Талановитих Людей» презентує американську оперну співачку українського походження Ірину Петрик.

Вітаємо Вас!
Запрошуємо Вас на майстер-клас ІРИНИ ПЕТРИК,
американської оперної співачки українського походження, професорки академічного та естрадного співу в Сейнт-Роуз Коледжі (штат Нью-Йорк), члена Національної Асоціації педагогів вокалу Америки, запрошеної солістки численних оперних театрів США, музична керівниця столичної школи українознавства в місті Вотерволіт в штаті Нью-Йорк, продюсерка постановки опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у Великому театрі Нью-Йоркського Університету в м.Олбані у співпраці з Комомонуелз Лірик Театром (Бостон) та українським ансамблем танцю «Зорепад». За внесок в пошиpeння української музичної культури в Сполучених Штатах отримала визнання від Українського Конгресового Комітету Америки. Випустила сольний диск, присвячений українським народним пісням, під назвою «Пісні від серця».

Майстер-клас співачки відбудеться 28 ТРАВНЯ о 18.00.
Участь є БЕЗКОШТОВНОЮ.

Ви маєте змогу не тільки переглянути майстер-клас у форматі реального часу, але й залишити власне запитання, вказавши його у відповідному розділі Заявки.
Окрім цього, Ви маєте можливість отримати практичні поради від досвідченої викладачки та співачки безпосередньо під час майстер-класу, в разі якщо у Вас є готовий твір, який Ви здатні презентувати у супроводі концертмейстера або якісної фонограми.
https://talantsvit.com/2022/05/15/onlajn-zustrich/

Щоб зареєструватися, Вам потрібно перейти за даним посиланням:
https://forms.gle/H4RbTfWtyZP7Z3sB9

P.S.
Якщо у Вас з’являться будь-які запитання, будь-ласка, пишіть або телефонуйте нам:
Email: talantsvit.com@gmail.com
Тел.: (096) 119-40-14 – Лідія.
Тел.: (063) 686-03-67 – Наталія.

Оставьте комментарий