“Соловейко” 10-ий Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс української народної пісні

“Соловейко” 10-ий Відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс української народної пісні

10 ювілейний відкритий всеукраїнський фестиваль-конкурс  української народної пісні «С О Л О В Е Й К О»

 25-26 вересня 2021 року                                                                                           

 м. Тернопіль

Засновник фестивалю- конкурсу: Тернопільська міська рада .

Організатори фестивалюконкурсу:

управління культури і мистецтв Тернопільської  міської ради,

управління у справах сім`ї, молодіжної   політики та захисту дітей ТМР,

управління сім’ї та молоді ТОДА,

Палац культури «БЕРЕЗІЛЬ»,

Тернопільський міський центр творчості дітей і юнацтва,

центр дозвілля «ТЕРНОЦВІТ» ТОДА

Структура конкурсу :

 • конкурс проводиться у травні місяці і складається з вибіркового туру (попередній відбір відповідно до представлених CD-дисків або демонстраційних версій пісень, направлених за електронною адресою zoryanad2@gmail.com  та фіналу в м. Тернополі.

Порядок проведення конкурсу :

 • конкурсні прослуховування проводяться за віковими категоріями;
 • жеребкування учасників відбувається відповідно до подання реєстраційних документів до початку конкурсу в кожній номінації та віковій категорії;
 • учасники конкурсу виконують по дві українські народні пісні (допускається виконання тільки українських народних пісень в любому стилі);
 • у своїй віковій категорії всі учасники виконують спочатку по одній пісні, а потім по другій (по колу) після чого журі визначає переможців у кожній віковій категорії;
 • журі конкурсу складається із  професіоналів вокального мистецтва (викладачів вокалу, популярних виконавців пісень,  композиторів, музичних продюсерів, працівників культури та ін.)
 • кількісний склад журі визначається Оргкомітетом конкурсу;
 • конкурсні виступи учасників журі оцінює за 10-ти бальною системою, основними критеріями оцінки є: – вокальні здібності, наявність вокальної школи, стильність, переконливість у втіленні,

– музичність, зовнішній вигляд , який допомагає сприйняттю виконавця глядачем, костюм, який підкреслює творче  втілення, музична основа,   мелодійність,  інтонаційність,  аранжування.

Рішення журі вважається остаточним і обговоренню та перегляду не підлягає;

Журі має право збільшувати кількість призових місць або не присуджувати окремих призових місць.

Нагородження всіх переможців конкурсу відбувається під час проведення Гала-концерту,

Кількісний та якісний склад учасників Гала-концерту визначається режисерсько-постановчою групою конкурсу з урахуванням рекомендацій членів журі;

Умови для учасників : У фестивалі-конкурсі можуть брати участь виконавці, які живуть у  м. Тернополі та Тернопільській області, учасники з інших областей України, представники українських діаспор з інших держав, а також іноземні виконавці в репертуарі, яких є українські народні пісні.

Організаційний комітет конкурсу визначив п’ять категорій для соло-вокалістів (1-4 категорії – аматори),

1 категорія – від 7 до 9 років включно,

2 категорія – від 10 до 13 років включно,

3 категорія – від 14 до 16 років включно ;

4 категорія – від 17 до 25 років включно,

5 категорія – профі (студенти та викладачі середніх і вищих  спеціалізованих закладів,відділень, факультетів,а також інші учасники від 25 років і старші, які мають музичну освіту) :

та три категорії для дуетів, тріо, квартетів і ансамблів :

1 категорія – від 9 до15 років включно,

2категорія – від 16 до 25 років включно – аматори,

3категоріяпрофі (студенти та викладачі середніх і вищих  спеціалізованих закладів, відділень, факультетів, а також інші учасники від 25 років і старші, які мають музичну освіту).

Якщо до складу дуетів, тріо, квартетів та ансамблів входять учасники різних вікових категорій, то категорія визначається віком старших виконавців (крім категорії профі).

 • Для участі у конкурсі необхідно до 15 вересня 2021 року надати реєстраційний лист, фонограму (+1) одної пісні, яка буде виконуватись у конкурсі, цифрову кольорову фотографію з чітким зображенням обличчя на CD-диску або надіслати за електронною адресою: zoryanad2@gmail.com (формат jpg).
 • Умови перебування :
  • Після отримання письмового запрошення від Оргкомітету, учасники мають повідомити через електронну адресу або за телефоном: про змогу участі та приїзд на конкурс, проживання, харчування . Після приїзду до   місця проведення конкурсу , під час реєстрації, учасники  повинні внести у касу благодійний внесок за соліста-вокаліста – 300 грн. , за кожного учасника вокального дуету , вокального тріо , вокального квартету та  ансамблю – 150 грн.
  • Благодійні внески використовуються для організаційного та технічного забезпечення виступів учасників конкурсу.
  • Оплата проїзду, проживання та харчування учасників конкурсу та супроводжуючих – за рахунок відправляючої сторони ;
  • В разі необхідності та попереднього замовлення Оргкомітет може сприяти в організації проживання та харчування учасників і супроводжуючих згідно прейскурантів закладів;
  • Учасники конкурсу, які перебувають у сиротинцях, діти, які не мають батьків і які нададуть відповідні документи беруть участь у конкурсу безкоштовно.

  Нагороди фестивалю-конкурсу :

  Для переможців конкурсу за підсумками журі встановлені наступні нагороди: Володар Гран-Прі серед аматорів, , Володар Гран-Прі серед профі, Дипломи Лауреатів першого,

  другового  і третього  ступенів у кожній номінації та у кожній категорії, Дипломи Лауреатів фестивалю-конкурсу , сувеніри.

  А також Оргкомітетом фестивалю-конкурсу затверджені спеціальні дипломи та призи:

  • “За любов до народної пісні”, “За вірність національним традиціям”, “За яскравий сценічний образ”,  “За волю до перемоги”, “Наймолодшому виконавцю-учаснику фестивалю-конкурсу”.
  • “Приз глядацьких симпатій”, які присуджуються учасникам з урахуванням рекомендацій журі фестивалю-конкурсу. Організації, спонсори, приватні особи мають право визначати власні призи та нагороджувати учасників за погодженням з дирекцією конкурсу.

Адреса  : Дирекція конкурсу, Палац культури ”Березіль” , вул. Миру,6,  м. Тернопіль, 46018,e-mail: zoryanad2@gmail.com,   моб.тел. (097) 920-10-52, (050) 588-49-07, (097) 720-97-84.

Виконавчий директор – Вовк Зоряна Євгенівна, головний адміністратор  –  Миханчук Сергій Степанович.

В рамках фестивалю передбачені екскурсії Тернополем, майстеркласи від Народних артистів України-членів журі, перегляд виставок, дитячі дискотеки та розваги.

Це місто, яке точно не залишить тебе байдужим! Тому ми впевнені, що ти знову приїдеш до нас! Місто фонтанів, парків та щирих посмішок!

Тернопіль чекає тебе!!!

Сторінка фестивалюПодробная информация

Начало

25.09.2021

Конец

26.09.2021

Место проведения

Тернопіль, Палац культури “Березіль”

вул.Миру, 6
Тернопіль
Тернопільська
Ukraine
Показать карту