СОНЦЕ СОКРАТА – міжнародний конкурс педагогічної майстерності

СОНЦЕ СОКРАТА – міжнародний конкурс педагогічної майстерності

Міжнародний конкурс педагогічної майстерності СОНЦЕ СОКРАТА – фаховий творчий конкурс інноваційної освітньої екосистеми AdverMAN Education, національної творчої екосистеми Алея Зірок України і міжнародної мережі талантів Constellation World Talent Network. Учасники отримують фахове оцінювання, призи, а також, додатково, просування і рекламу в Україні, Європі, США і Канаді.

Конкурс оптимальний для атестації в Україні.

ПОЛОЖЕННЯ І ЗАЯВКА

В кожній людині є сонце. Тільки дайте йому світити!
Сократ

Тематика конкурсу – викладацька, науково-методична, творча майстерність педагога.

Ми не обмежуємо шановних колег щодо форми і змісту педагогічних конкурсних робіт.

Конкурс проводиться дистанційно.

Всі конкурсанти отримують дипломи міжнародного або всеукраїнського (на ваш вибір) фахового конкурсу педагогічної майстерності. А також, в залежності від обраних пакетів участі – подяки, сертифікати, медалі, статуетки, кубки тощо.

Призери конкурсу можуть отримати пропозицію публікації конкурсної роботи (або персональної педагогічної сторінки-портфоліо з кількома роботами) на сайті Національної творчої екосистеми Алея Зірок України.

Що подавати

На конкурс подаються навчальні і методичні матеріали у вигляді текстів, презентацій, аудіо- і відеозаписів, фотоматеріалів і інших сучасних цифрових форматів.

Хто бере участь

На конкурс запрошуються всі педагоги будь-якого віку і рівня майстерності – початківці і майстри, студенти і досвідчені професіонали.

Якщо ви в педагогічному процесі – в дошкільному закладі, в школі, в закладі передвищої і вищої освіти, в позашкільній освіті – вчителі, викладачі, науково-методичні працівники, керівники гуртків, музичні керівники, фізінструктори і тренери, асистенти педагога, логопеди, психологи тощо – будь ласка, долучайтеся.

Запрошуємо!

ПОЛОЖЕННЯ І ЗАЯВКА

Долучайтеся сьогодні, шановні таланти!

ВСІ КОНКУРСИ (положення і заявки)

Також додатково: курс підвищення кваліфікації викладачів музичних і мистецьких шкіл “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ“. Сертифікат на 60 годин.

Viber (093) 857-03-88
AdverMAN Education
Алея Зірок України
ТО “Сузір’я Україна
Творча екосистема “Музика
Constellation World Talent Network
Конкурсний портал “Сузір’я Україна”
Star Journal – зіркові сторінки талантів
Продати пісню, музику, картину тощо