Від Зоряних Малят до Зірочок!

Фестиваль «Зоряні Малята. Осінь 2020» завершено! Близько 1000 дітей від 3 до 7 років з різних куточків України отримали свої нагороди та подарунки. А поки наш Фонд приймає заявки на старший конкурс «Зірки та зіроньки» , ми продовжуємо отримувати безліч слів подяки від  керівників та батьків наших Зоряних Малят. Саме ці слова дають сили працювати навіть в такі важкі часи. Спасибі вам, наші любі Малята, наші дорогі батьки, наші шановні керівники, спасибі за ваш труд і за щасливі оченята маленьких артистів! Разом ми робимо дуже велику справу!

Ирина Исаева  Добрий вечір, шановні колеги, члени жюрі
та адміністрація фестивалю! Вітаю всіх учасників цього чарівного дійства з перемогами, участю і добрим закінченням. Мабуть я висловлю думку всіх керівників учасників, що така форма оцінювання є цікавою, відкритою і навіть доступною малятам для прослуховування. При очному проведенні фестивалю члени жюрі не мали такої можливості. Дякуємо адміністрації за високу організацію нашого чудового фестивалю “Зоряні Малята” Всім здоров’я і успіхів в талановитих і творчих справах!

Ольга Богданова Приєднуюсь до Ісаєвої Ірини і також хочу подякувати всім організаторам фестивалю “Зоряні малята” та членам жюрі за змогу отримати задоволення, навіть на відстані, від емоцій під час записів конкурсних номерів, професійних оцінок від кожного члена жюрі та шаленої радості від отриманих результатів.

Ирина Чамор Вітаю всіх із позитивним завершенням фестивалю, який перейшов в інший цікавий формат. І хоч карантин вніс свої корективи, проте, у нас все вийшло!!! Особлива подяка організаторам за доброзичливість, увагу і розуміння.

Таня Танюша Дякуємо організаторам та журі за чудовий конкурс і високі оцінки! Дитина задоволена)) Обов’язково візьмемо до уваги всі рекомендації. (Мама Криворучко Марії та її керівник).

Анна Мартынова Дякую членам журі за теплі слова у зверненні до дитини,за рекомендації та поради.У такому величезному конкурсі Матвійко бере уперше участь!Настільки дитина була здивована що його схвалено та підбадьорує дитину те що його чекають і надалі з цікавими роботами!

Светлана Яценко  Величезна подяка за вашу працю! Рекомендації прийняли до уваги і будемо з ними працювати! Ви надихнули доньку до ще стараннішої праці, надзвичайно тактовні рекомендації, які надихають!!!

Елена Гордеева  Велике ДЯКУЮ всім організаторам такого великого і чудового діла. Низький уклін від дітей, батьків і звісно керівників. Слухаючи відверті і водночас тактовні рекомендації від журі, відчув себе на сцені. Дякую Вам за такі приємні відчуття.

І це лише маленька частка добрих слів на адресу проекту «Зоряні Малята»

Сподіваємось, що проект «Зірки та зіроньки» також пройде на такому позитиві. Детально про старший конкурс для Зірочок  http://www.fest-zz.com/kyiv/

 

Оставьте комментарий