ITALIA – FESTIVAL “SOLLE DELL’ADRIATICO»

ITALIA – FESTIVAL “SOLLE DELL’ADRIATICO»

Положення Міжнародного багатожанрового конкурсу  фестивалю

«SOLLE DELL’ADRIATICO»
“СОНЦЕ АДРИАТИКИ
28.07-04.08.2024

Місце проведення: RIMINI

Розміщення учасників: RIMINI

Цілі та задачі фестивалю:
-Розширення та укріплення дружніх зв”язків між країнами-учасницями. Познайомитись з культурою, мистецтвом та традиціями різних народів.
-Створювати умови для підтримки та розвитку дитячої творчості, обміну досвідом, підвищення професійного вдосконалення.

Умови для учасників: в конкурсі приймають участь колективи дітей, підлитків, молодь і окреми учасники віком від 5 до 18+ років в  різних номинаціях:

До участі у фестивалі запрошуються наступні жанри:

Вокал– солісти, малі форми (дуєти, тріо , квартети), хори та ансамблі
Жанри: естрадний, народний, академічний

Надається один виступ для окремого виконавця та колектива до 6 чоловік тривалістю не більше 3 хвилин, для колектива від 6 чол. – не більше 5 хвилин.

-Хореографія(естрадний, народний, класичний, бальний, сучасний, спортивний, східний та інші ) Надаєтся не більше 2 номерів в одній віковій категорії, і в одному жанрі загальна тривалістьсть номера не повинна перевищувати 5 хвилин. В разі, якщо в постановці приймає участь більш як  25 чоловік, тривалість дозволяєтся збільшити до 10 хвилин.

-Інструментальний жанроркестри,ансамблі,народні,класичні та інші) інструменти забезпечуються  учасниками фестивалю самостійно .

Надається не більше 2х творів для колектива до 6 чоловік – один виступ тривалістю не більш 5 хвилин, для колектива від 6 чол. – 8 хвилин і 2 виступи для одного виконавця.

-Оригінальний жанр (пластичний етюд, еквілібр, антіпод, жанглювання, клоунада, показові виступи спортивних секцій та обєднань).Цирковим колективам запропоновано представити циркову композицію. Не більше 2-х номерів від колектива, загальна тривалість номерів не повинна перевищувати 6 хвилин. В випадку, якщо в постановці приймає участь більше 25 чоловік, тривалість дозволено  до 8 хв.

-Театри мод: прет-а-порте, вечірній, дитячий одяг, сценічні костюми, історічний костюм, сучасне молодіжне вбрання. Колективи запропоновують конкурсну програму: дві колекції у вигляді шоу, що складається із однієї або декількох тем . Вікові групи не поділяются. Виступ повинен складати композиційно закінчений фрагмент, тривалістью не більше10 хвилин.

У ФЕСТИВАЛІ мають право приймати участь діти таких вікових категорій:

Молодша категорія(дебют) – до 6 років
1 вікова категорія – 7 – 9 років
2 вікова категорія – 10 -12 років —
3 вікова категорія – 13 -15 років
4 вікова категорія- 16 років і старше
5 змішана вікова категорія

Організаційні вимоги:

-Підготовку та проведення Фестивалю здійснює Оргкомітет.
-Оргкомітет затверджує програму виступів, яка формується з кількості заявок, поданих на участь на конкурс- фестивалю. Для участі на конкурс- фестивалі в Оргкомітет подається заявка встановленого зразка.
-Заявка від керівника колектива приймається на пошту voyagefestgroup@gmail.com
-Оргкомітет має право використовувати і поширювати аудіо- и відеозаписи, печатну та іншого роду продукцію, що буди зроблені до та під час виступів.
-Творчі колективи — учасники Фестивалю повинні мати необхідну кількість супроводжуючих осіб, що гарантують безпеку учасників та несуть повну відповідальність за підтримання дисципліни, за життя та здоровя дітей.

Технічні вимоги:

-Носіями фонограм є флешки (підписані) з високию якістю звуку Фонограма повинна бути виставлена на початок запису
-Не допускається виступ вокалістів під фонограму (+)

Нагородження:

-Всі учасники нагороджуються дипломом за участь та медаллю, керівники колективів нагороджуються дипломом за участь. Жюрі вирішує лауреатів в кожній номінації та присуджує І, ІІ, ІІІ місце та Гран- Прі (якщо є)

При виникненні ситуацій, коли немає достойних претендентів на місця, ці місйя не присуждаються. Допускається дублювання призових місць

Жюрі та організатори залишають за собою право присвоювати спеціальні призи

Порядок акредитації

-Заявкавід учасника, колективів
-Списокучасників

Вартість :
для д
ітей до  18 років  380     евро    (400  евро для  дорослих від 18 років)   

В вартість  ВКЛЮЧЕНО

Проїзд автобусом по маршруту зі Львова(Мукачево, Ужгород)
розміщення 5 ночлегів (2-4х місне розміщення)   – харчування  сніданок ,   обід,   вечеря)
для коллективів 10+1 безкоштовне місце, бонусная програма для керівників

Д
одатково оплачується

конкурсний збір
Додаткові єкскурсії
Страховка

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

1 ДЕНЬ
Виїзд зі Львова.  Транзітний переїзд.

2 ДЕНЬ
Прибуття до Ріміні.  Вільний час у місті. Вечірня прогулянка по Ріміні.

3 ДЕНЬ

Сніданок. Купання на морі. Обід.Вільний час(або додаткові єкскурсії). Вечеря.

Ночівля.

4ДЕНЬ

Сніданок.  КОНКУРСНА ПРОГРАММА.ВРУЧЕННЯ НАГОРОД. . Вечеря.

Ночівля.

5 ДЕНЬ
Сніданок. За бажанням ЕКСКУРСІЯ В НАЙМЕНШУ ДЕРЖАВУ ЄВРОПИ — САН МАРІНО (15 євро, пів дня). Заснована ще в 301 році, ця гірська країна не залишає нікого рівнодушним. Ми піднімемося на вершину гори, звідки відкривається шалений вид на багато кілометрів та адріатичне море, пройдемо скізь центральні ворота, повз охорону — гвардію і будемо милуватись середньовічним містом — державою: Палац Уряду, зміна караула, Базиліка Св. Маріно, монастир Св. Кьяри, площа Свободи, знамениті башти Сан Маріно. Окрім архітектурних памяток, Ман Маріно славиться набагато дешевшим ніж в Італії шопінгом, тут ви знайдете все про що мріяли.   Вечеря. Ночівля.

6 ДЕНЬ
Сніданок.

Сніданок. Купання на морі. Обід.Вільний час(або додаткові єкскурсії). Вечеря.

Ночівля.

7 ДЕНЬ
Сніданок. Сьогодні ми завітаємо до чарівної “ПЕРЛИНИ АДРІАТИЧНОГО МОРЯ — ВЕНЕЦІЇ” (доплата 25 євро включаючи транспорт). Венеція розташована на 118 пагорбах, їх повязують 150 каналів. Самий довгий — Канале Гранде, простягається на 4 км. Ми відвідаємо всі основні локації: площу Сан Марко з Вежею та Собором Св. Марка, церкву Сан Джорджио делль Гречи, дім Марко Поло, Міст Ріальто, Театр Гольдоні, площу Св. Луки, дім Гете, та багато невеличких піацца та кампо. У вас є можливість покататись по каналам Венеції (1 година, від 25 євро за людину) та відчути дух міста з води у компанії веселого гондольєра. Після проведенного часу у Венеції нічний переїзд додому.

8 день

Прибуття в Україну.

 Подробная информация

Начало

28.07.2024

Конец

04.08.2024

Организаторы

Voyage Fest Group

P:+380667746569 (тільки Viber); +380660291345
voyagefestgroup@gmail.com
https://voyagefest.com.ua

Место проведения