Співпраця

Вітаємо Вас, шановний колега!

Якщо Ви  організовуєте фестиваль, конкурс, акцію тощо – ми будемо раді підтримати Ваш Проєкт.

Як повідомити максимальній цільовій аудиторії про Вас? Дуже просто – Ви долучаєтеся до Творчого об’єднання «Fest-portal», а ми проводимо  інформацію про Ваш Проєкт по всіх наших базах.

Якщо ж Ви керуєте компанією, яка може допомогти організаторам в реалізації їхнього проєкту – ми запрошуємо Вас стати Партнером ТО «Fest-portal» і розповісти всім нашим користувачам про свої можливості, акції та спец-пропозиції.

Разміщення інформації про Проєкт чи Партнерську компанію буде  доступно після  реєстрації на сайті

Договір про надання послуг Перелік послуг та тарифи

 

Ваш Проєкт буде розміщено на сайті після модерації Вашого запису.

Важливо! Послуги розміщення інформації про Ваш Проєкт або Партнерську компанію на сайті ТО “Fest-portal” оплачуються згідно з Переліком послуг та тарифами.

Основна послуга – розміщення інформації про Проєкт або Партнера – включає:

1. Надання місця для розміщення інформації про Ваш Проєкт терміном  1 (один)  рік.  Протягом цього часу Ви маєте можливість самостійно вносити зміни чи доповнення до інформації у Персональному кабінеті. Також по закінченню Проєкту Ви можете розмістити інформацію про інший Проєкт в рамках оплаченого терміну (тобто протягом 1 року)

2. Інформування аудиторії у інтернет ресурсах Fest-portal про реєстрацію нового Проєкту чи Партнера з посиланням на сторінку Вашого Проєкту чи Партнерської компанії на сайті Fest-portal (сторінка в FaceBook, група в FaceBook)

3. Надання необмеженого доступу в групі в FaceBook для самостійного розміщення публікацій, що стосуються  Вашого Проєкту, який розміщено на сайті Fest-portal

4. Розміщення афіші Вашого Проєкту в Іnstagram (tofestportal)

Розміщення інформації відбувається протягом 1-2 днів після отримання заявки та модерації (перевірки та уточнення інформації).

Оплата послуг відбувається через систему LIQPAY, згідно з Тарифами та на підставі Договору про надання послуг

 

Зареєструватися на сайті 

 

ВАРТО СПРОБУВАТИ!