Легкий шлях до перемоги!

Брати участь в конкурсі можна і ЗАОЧНО!

Практика проведення дистанційних фестивалів у країнах Європи та ближнього зарубіжжя показала, що це зручна ефективна форма участі, яка надає рівні шанси КОЖНОМУ виявити себе та свої таланти!

Участь у заочних конкурсах дозволяє подолати географічні та матеріальні перешкоди; охопити широке коло глядачів; ваш виступ побачать сотні користувачів інтернету!

Ці заходи об’єднують великі міста та маленькі села, різні творчі напрямки та вікові категорії. Це унікальна можливість проявити свій талант навіть для дітей з обмеженими можливостями.

Унікальний захід.

Сумнівів немає, що серед творчих фестивалів, заочні інтернет-конкурси «Лавина Талантів» і «Зоряна Брама» займають особливе місце. Їх популярність зростає із кожним конкурсом.

Благодійний Фонд «Наш Слід» запрошує усіх бажаючих проявити себе в якісно новому конкурсі, де ви знайдете безліч плюсів!

– Вам не потрібно збиратися всім колективом (якщо маєте вже відеозапис).

– Ви не несете додаткових витрат на дорогу та проживання.

– Ви сплачуєте менший внесок за участь.

– Вас оцінює професійне журі.

– Ви отримуєте рецензію на заявлений номер.

– Ви отримуєте нагороди.

Після підбиття підсумків конкурсу відбувається додатковий тур на приз глядацьких симпатій! У конкурсі приймуть участь кращі з кращіх та отримають нагороди, пам’ятні призи і сертифікати.

Можна подати заявку!

Так 17 серпня відбудеться вже IV дистанційний конкурс «Лавина Талантів». Реєстрація триває. А подати заявку і ознайомитись з Положенням можна на нашому офіційному сайті: http://nashsled.com.ua

Наші дистанційні конкурси запам’ятаються новим досвідом, трепетним очікуванням результатів і, нарешті, радістю перемоги.

Беріть участь з нами!

Не відмовляйся від своєї мрії!