Всеукраїнський фестиваль творчості “Біла ластівка” вдруге проходитиме в режимі ONLINE ♥ Тепла зустріч, зіркове журі з Києва, Харкова та Дніпра. Майстер-класи, подарунки та рецензії виступів кожному учаснику ♥

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ  ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ – КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«БІЛА ЛАСТІВКА – 2020»

ПОЛОЖЕННЯ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка ¾ 2020» організовується і проводиться за підтримки компанії міжнародних послуг маркетингу заходів «EVENT-маркетинг», Департаменту культури та туризму м. Дніпра.

Мета фестивалю – конкурсу:

Фестиваль створено з метою підтримки творчості дітей та молоді, пошук юних талантів, розкриття їх творчого потенціалу, підтримки подальшого творчого становлення, виховання художньо-естетичних смаків виконавців, а також розумна організація вільного часу підростаючого покоління та професійна орієнтація на майбутнє.

Терміни проведення фестивалю – з 10 по 23 серпня 2020 в режимі ОНЛАЙН.

Шановні учасники!

            У зв’язку з нестабільною обстановкою в міністерстві охорони здоров’я, оргкомітет фестивалю та суддівська команда прийняли рішення, в цілях безпеки, перейти на дистанційний конкурс.

Ми впевнені, що охочих приєднатися до нашого дистанційного конкурсу буде чимало.

Адже така участь у  конкурсі має безліч плюсів:

 • Вам не потрібно збиратися всім колективом;
 • Ви не несете додаткових витрат на дорогу та проживання;
 • Вас оцінює професійне журі;
 • Ви отримуєте ПИСЬМОВУ РЕЦЕНЗІЮ на заявлений номер;
 • Ви отримуєте нагороди, дипломи та подяки керівникам;

Ознайомитися з положенням та подати заявку можна тут: bila-lastivka.dp.ua
Заявки на участь приймаються по 19 серпня.

Кожен номер буде розподілений за номінаціями, жанрами і віковими категоріями.

У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст.
Станьте лідером, будьте цілеспрямованими, поділіться вашими досягненнями, боріться й перемагайте!

Незалежно від результату конкурсу, кожний номер отримає ПИСЬМОВУ затверджену печаткою та підписами рецензію, диплом, сувенірну нагороду та подяку керівнику. 

            ФЕСТИВАЛЬ МАЄ ВЛАСНІ НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ЕСКЛЮЗИВНІ, ІМЕННІ СУВЕНІРНІ НАГОРОДИ!

УВАГА!!! 

            Після підбиття підсумків конкурсу відбудеться розгляд кандидатів на приз «Гран Прі», яким нагороджуються окремі виконавці та колективи за особливі досягнення у окремому жанрі за думкою членів журі та організаційного комітету конкурсу.

*Суддівська рада та організаційний комітет мають право НЕ розігрувати приз «Гран Прі», якщо, за їх думкою, окремі виконавці та колективи не відзначилися особливими успіхами та досягненнями.

Результати конкурсу будуть розміщені на офіційному сайті фестивалю «Біла ластівка» bila-lastivka.dp.ua

Умови участі дистанційного фестивалю:

 1. Заповнюєте заявку (де вказуєте посилання на конкурсний номер для відео перегляду)
 2. Викладаєте в YOUTUBE відеозапис із виступом або посилання для відео перегляду.
 3. Отримаєте номер рахунку, на який необхідно сплатити організаційний внесок.
 4. Підбиття підсумків конкурсу та рішення журі.
 5. Отримання почтової посилки з нагородами.
 • Учасники мають право, приймати участь в декількох номінаціях та жанрах, за умовами надання окремої заявки та додаткової оплати організаційного внеску
 • Для реєстрації необхідно подати на електронну адресу: bila-lastivka@ukr.net

Або на Telegram 0955598138; 0682608589.

 • анкету-заявку на кожний конкурсний номер ОКРЕМО;
 • ВІДЕО або посилання на ВІДЕО в youtube (має бути підписана відповідно до назви колективу та назви номеру). Допускається Відео, яке було знято на іншому фестивалі.
 •  Фото колективу (але на якому немає лого ІНШОГО фестивалю!)
 • копію оплати (чек) організаційного внеску участі у фестивалі-конкурсі
 • протоколи всіх результатів  будуть відомі та надіслані на Вашу електрону адресу
 • нагороди будуть надіслані на вказану Вами адресу Нової Пошти або УкрПошти.

            Опис номінацій конкурсу та критерії оцінки виступів:

ВОКАЛ

            Естрадна пісня (соло, дуети, ансамблі); Народна пісня (соло, дуети, ансамблі); Академічний жанр (соло, дуети, ансамблі); Авторська пісня; Фольклорні колективи; Хори; Вокально-хореографічні колективи; Музичні дитячі театри.

            Критерії оцінювання:

Музичність, художнє трактування твору;  чистота інтонації і якість звучання; краса тембру і сила голосу; сценічна культура; складність репертуару; відповідність репертуару виконавським можливостям і віковій категорії виконавця; виконавська майстерність.

 ХОРЕОГРАФІЯ

            Народний танець (соло і малі форми, ансамблі); Стилізований народний танець, східний танець, фольклорно-етнографічні колективи; Класичний танець (соло і малі форми, ансамблі, балети); Сучасна хореографія (джаз, модерн, хіп-хоп, вільна пластика і ін., соло і малі форми, ансамблі); Бальний танець, спортивний танець; Естрадно-спортивний танець; Театри танцю; Дитяча хореографія.

            Критерії оцінювання:

Виконавська майстерність – техніка виконання рухів; Композиційна побудова номера; Відповідність репертуару віковій категорії виконавця; Сценічність (пластика, костюм, реквізит, культура виконання); Підбір і відповідність музичного та хореографічного матеріалу;  Артистизм, розкриття художнього образу.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР

            До конкурсу допускається гра на наступних музичних інструментах: струнні; язичкові;  духові; клавішні; механічні; електромузичні  тощо

            Критерії оцінювання:

Ступінь володіння інструментом; чистота інтонації та музичний стрій;  складність репертуару та аранжування; технічна можливість ансамблевого виконання;  володіння динамічною амплітудою звуку.

ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО

            Пластичний етюд;  Акробатика;  Еквілібристика; Антипод; Каучук; Жонглювання;  Клоунада; Фокус.

            Критерії оцінювання:

Рівень циркової підготовки і виконавська майстерність; Технічні можливості виконавця; Артистизм, сценічність (пластика, костюм, культура виконання); Творчий підхід до підбору репертуару; Складність виконуваної програми; Сценічне оформлення програми, реквізит.

ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО

Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моновистави, етюди, Літературно-музичнІ композиції; уривки з вистави, мюзикли, казки; СТЕМ, театр КВК, сцени з вистав та п’єс, які мають композиційно-закінчений характер тривалістю не більше 15 хвилин.

АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ

            Художнє слово (вірші, проза); монолог, мініатюра; пантоміма; скетч.

Критерії оцінювання:

Повнота і виразність розкриття теми твору; Розкриття і яскравість художніх образів, виконавський рівень; Сценічність (пластика, костюм, культура виконання); Художнє оформлення вистави, реквізит; Сценічна мова; Відповідність репертуару віковій категорії виконавця;  Художня цінність репертуару; Режисерський задум; Акторська майстерність.

ТЕАТРИ МОД ТА МОДЕЛЬНІ СТУДІЇ

            Колективи представляють на конкурс колекції різних напрямків, які мають композиційно закінчений характер.

            Критерії оцінювання:

Повнота і виразність розкриття колекцій; Розкриття і яскравість художніх образів, виконавський рівень; Сценічність (пластика, костюм, культура виконання); Художнє оформлення.

ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

            Конкурсні роботи і композиції можуть бути виконані в будь-якій техніці, з використанням будь-яких матеріалів – пластилін, камінь, метал, глина, солоне тісто, пластик, текстиль і тому подібне Кожна конкурсна робота може містити одиночні вироби або ансамбль / групу виробів, об’єднаних загальною концепцією (до 5-10 предметів).

            Номінації:

Живопис та малювання, Декоративний розпис тканини (у тому числі батік), Декоративне панно, Декоративні розписи та інкрустації , Ляльки та іграшки , Декоративна скульптура і різьблення,  Сувеніри і дарунки до свят,  Прикраси,  Мозаїки, вітражі,  Природні матеріали,  Різні напрямки дизайну,  Фото виставка.

            Вимоги до робіт:

Кожна робота подається з чіткою ПАСПОРТИРІЗАЦІЄЮ. Як індивідуальні, так і колективні роботи

Роботи повинні бути підписані на супровідному листі, прикріпленому до роботи. Інформація вказується в друкованому вигляді (шрифт: Times New Roman; розмір шрифту – 14, інтервал – міжрядковий одинарний, і містити такі відомості:

 1. назва роботи;
 2. прізвище, ім’я автора роботи;
 3. вік учасника;
 4. назва установи;
 5. прізвище, ім’я, по батькові (повністю) педагога.
 6. Роботи професіонала (художника, дизайнера, фотографа),  додатково вказувати: членство у творчих спілках, вчений ступінь, нагороди.

            Критерії оцінювання:

Відповідність змісту твору визначеній тематиці;  художній рівень та індивідуальність виконання; відображення колориту,  багатство творчих прийомів зображення, якість оформлення робіт; оригінальність дизайну роботи та новизна оздоблення; композиційна цілісність; функціональність виробу та зручність у користуванні; привабливість (естетична цінність) виробу; володіння техніками обробки матеріалів; власна  творча неповторність (забороняється копіювання та запозичення тем тощо); композиційна досконалість роботи; повнота розкриття теми; оригінальність образно-художнього мислення, творча фантазія;  відповідність вимогам до оформлення матеріалів.

Запрошуються всі бажаючі учасники фестивалю-конкурсу, а також художні школи, студії, гуртки, художники і всі, кому близьке образотворче та декоративно-прикладне мистецтво різних напрямків.

             Журі конкурсу дистанційного фестивалю:

Конкурсну програму оцінює журі (діячі культури і мистецтв, представники шоу-бізнесу, та інших видатних особистостей) за 10 бальною шкалою, за результатами голосування журі складається рейтинг і розподіляються місця.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

            Всеукраїнський дистанційний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка» відбудеться з 10 по 23 серпня 2020 року. Кількість конкурсних номерів від одного колективу не обмежена.

Прийом заявок по 19.08.2020 (включно) на e-mail: bila-lastivka@ukr.net

             Вікові категорії учасників:

Конкурсна програма будується за віковим категоріям:

 1. Окрема категорія «ДЕБЮТ» (без вікових обмежень).
 2. Мінімолодша дитяча (5-7 років);
 3. Молодша дитяча (8-10 років);
 4. Середня дитяча (11 – 13 років);
 5. Старша дитяча (14 – 17 років);
 6. Молодіжна (18 – 28 років);
 7. Професіонали та родинні виступи (без вікових обмежень);

Загальні вимоги для всіх номінацій:

 • Колективи та окремі виконавці можуть виступати як в одній, так і в декількох номінаціях;
 • Вікові групи ансамблів заявляються залежно від середнього віку учасників (невідповідність віковій групі може становити не більше 30%);
 • Всі твори номінації «Вокал» виконуються під «мінусову» фонограму. Дозволяється використання фонограм «бек-вокалу» для солістів;
 • Не допускається DOUBLE-вокал (інструментальне або голосове дублювання основної партії) для солістів;
 • Не допускається, прописаний «бек-вокал» для ансамблів;
 • Учасники можуть виступати на конкурсі зі своїми концертмейстерами;
 • Учасники фестивалю мають право на рекламу свого спонсора. Для цього разом із заявкою надається логотип спонсора, назва фірми, ПІБ директора (все в електронному вигляді);
 • Визначення послідовності виступів колективів та виконавців у вікових групах за номінаціями визначається оргкомітетом. Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в регламент конкурсу;
 • Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) фото учасників, аудіо- та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками;
 • Учасники та батьки, подаючи заявку на участь у конкурсі, автоматично погоджуються з рецензією кваліфікованої незалежної суддівської ради;
 • Учасники та батьки повинні дотримуватися правил, встановлених організаторами Фестивалю;
 • При порушенні прийнятих на фестивалі норм поведінки колективом або окремими його членами оргкомітет має право відсторонити колектив від участі у заході;
 • Керівники/батьки учасників конкурсу при подачі заявки автоматично підтверджують згоду з усіма пунктами цього Положення, Правилами проведення конкурсу.

Питання, не освітлені цим Положенням, має право вирішувати оргкомітет.

Адміністрація фестивалю:

 • Директор фестивалю «Біла ластівка» – заступник директора компанії міжнародних послуг EVENT–маркетингу та маркетингу заходів – Відіна Вікторія Олександрівна;  0955543813
 • Голова оргкомітету – оператор кіно- та телебачення, фотограф, хореограф-постановник – Трофимов Віталій Андрійович;  0955598138 (Viber, Телеграм)
 • Режисер фестивалю – режисер масових свят та видовищ, викладач театрального мистецтва – Панасевич Наталія Володимирівна; 0730775124  (Viber)
 • Адміністративний менеджер фестивалю – ведуча масових заходів, викладач з акторської майстерності – Велічева Валерія Олегівна; 0993582867 (Viber, Телеграм)
 • Фінансовий менеджер фестивалю Манзенко Вікторія Русланівна;

Контакти:

Організатори фестивалю зроблять все можливе, аби ваше перебування і участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Біла ластівка – 2020» принесли вам задоволення та перемогу. До нових творчих зустрічей!!! 

З повагою, організатори Всеукраїнського фестивалю–конкурсу  «Біла ластівка – 2020»

Оставьте комментарий