Запрошуємо на літні фестивалі з відпочинком на морі в Україні – Одеса – Затока, Болгарії -заповідник Камчія та Греції – підніжжя гори Олімп!

ГО “Арт центр “Антре” вітає Вас у родині “Самоцвітів”!

Запрошуємо на літні фестивалі з відпочинком на морі в Україні – Одеса – Затока, Болгарії – заповідник Камчія та Греції – підніжжя гори Олімп.

Фестивалі – конкурси організаторів відбуваються при підтримці та у співпраці з:

– Fundacja “Inspiracja+”, Польща
– Львівський коледж культури і мистецтв, Україна
– USB Travel, Болгарія
– International Children and Youth Center “INDIGO”, Болгарія

– Підтримка місцевих мерій Катеріні \ Літохоро

ОДЕСА – смт. Затока

V Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “BUGAZ AQUA FEST”, 12 – 17 червня 2021 року
У рамках конкурсу відбудеться Пленер художників “Симфонія Моря”

Призовий фонд фестивалю 30 000 грн
Положення, Умови розміщення, Заявка за посиланням https://artantre.eu/uk/v_samotsvity_bugaz/

БОЛГАРІЯ, Заповідник Камчія
VIII та  IX Міжнародні фестивалі-конкурси «SAMOCVITY AQUA FEST»,  які відбудуться 19 червня – 28 червня 2021 року та  26 червня – 05 липня 2021 року
Місце проведення: Заповідник Камчія, який розташовано на березі моря, це  унікальне поєднання моря, лісу та дюн. На території 2 концертних зали,  окремий готель з басейном для учасників конкурсу, Амфітеатр на березі моря та потужна команда аніматорів з Міжнародного дитячо-юнацького центру “Індіго”. Розміщення у 3-4-5 місних номерах з вигодами та 5-ти разове харчування.
У рамках фестивалю відбудуться:  

 Пленер художників “Морська Симфонія”
та
– Хореографічна конференція для керівників колективів. Проводять представники українських та болгарських хореографічних закладів. Спікер конференції – Бойчо Янев,  Член організаційного комітету CIOF для Болгарії та координатор хореографічного коледжу Бургаської області, засновник  та головний художній керівник  ансамблю народних танців “Лазур”. Організатор та викладач Міжнародного культурного проекту з питань транскордонного культурного співробітництва ,м. Бургас, Болгарія.

Всі учасники отримують фестивальну символіку, беджі учасників,  фестивальні футболки, або  подарункові торбинки для сценічного взуття, блокноти або магніти\ручки\ інша символіка (позиції символіки змінюються).

Положення, Умови розміщення, Заявка за посиланням:

Фестиваль у червні 

ГРЕЦІЯ – підніжжя гори Олімп, міста Літохоро – Катеріні

Виступіть на сценах колоритних грецьких містечок, знайдіть нових друзів, проведіть сонячні дні на морі, поніжитеся на чудових пляжах,  відвідайте цікаві  екскурсії,  і відкрийте Грецію  для себе!

IV Міжнародний мистецький фестиваль та конкурс «Greece Aqua Fest» 14 – 21 червня 2021 року
Місце проведення:  район Олімпійська Рів’єра на узбережжі Егейського моря з  відвідуванням Метеор – феномену, який по праву вважається восьмим чудом світу.
Всі учасники отримують фестивальну символіку, беджі учасників,  фестивальні футболки, або  подарункові торбинки для сценічного взуття, блокноти або магніти\ручк\ інша символіка (позиції символіки змінюються).
Положення, Умови розміщення, Заявка за посиланням  https://artantre.eu/uk/iv_greece_aqua_fest/

Увага ! Бонусна система !

– Колективи від 15 учасників, які подають більше 5-ти заявок (включно) на участь – ЗНИЖКА НА УЧАСТЬ 10% на всі заявки !

– Для колективів, що раніше приймали участь у фестивалях «Самоцвіти», «Витоки» або «Aqua Fest» втретє та більше приїжджають на фестиваль від організаторів ГО «Арт центр «Антре» – ЗНИЖКА НА УЧАСТЬ 10%

– При умові переказу благочинного внеску за участь на рахунок організаторів до 10.05.2021 — ЗНИЖКА НА УЧАСТЬ 10% на всі заявки !
 

  Бонусна система сумується !
Відділ Фестивалів в Україні

fest.centr@gmail.com

+38 097 223 13 31

+38 050 904 74 52

+38 067 758 11 13

+38 093 701 93 01

Відділ Фестивалів в Європі

lilya.festcentr@gmail.com

festcentr.eu@gmail.com

+38 063 55 94 396

+38 050 10 51 555

+38 095 02 88 168

Наш сайт www.artantre.eu

Група у VIBER

Запрошуємо вас відвідати нашу сторінку на  Facebook

та приєднатись до нашої групи на  Facebook (group)

Наш канал на  YouTube

Оставьте комментарий